منظری توکلی: روحیه شجاعانه بسیجیان رعشه بر اندام دشمنان انداخته است

نماینده مردم بافت و رابر در مجلس:
روحیه شجاعانه بسیجیان رعشه بر اندام دشمنان انداخته است

image

نماینده مردم شهرستان‌های بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس گفت: روحیه ایثارگرانه و شجاعانه بسیجیان رعشه بر اندام دشمنان این مرز و بوم انداخته است.

به گزارش خبرنگار سایت رابر به نقل از خبرگزاری فارس ، علیرضا منظری‌توکلی ظهر امروز در اجتماع بسیجیان این شهرستان اظهار داشت: امروز بسیج و بسیجیان در تمام بخش‌های کشور به عنوان نیروهای وفادار و بصیر در حال انجام خدمت هستند.

نماینده مردم شهرستان‌های بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس افزود: روحیه ایثارگرانه و شجاعانه بسیجیان رعشه بر اندام دشمنان این مرز و بوم انداخته است به نحوی که جرأت ورود تفکر حمله به این مرز و بوم را به خود نمی‌دهند.

منظری‌توکلی با اشاره به مذاکرات ۱+۵ گفت: پیروزی‌های حاصل شده در این مذاکرات بعد از لطف الهی نتیجه دستورات و تدبیر مقام معظم رهبری و حمایت بسیجیان و تلاش‌های تیم مذاکره کننده است.

وی بیان داشت: حماسه حضور مردم در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری موجب شد، قدرت‌های استعماری بعد از فتنه ۸۸ احساس کنند که دوباره در مقابل یک امت واحده وجود دارند و اظهار علاقه برای مذاکره با ایران کردند.

منظری‌توکلی وحدت و همدلی بین مردم شهرستان رابر و مسئولان را بی‌نظیر عنوان کرد و خواستار جلوگیری از مهاجرت مردم شهرستان رابر به شهرهای دیگر شد.

همچنین ناصر بهروز فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان رابر نیز ضمن گرامیداشت هفته بسیج به علل و عوامل شکل‌گیری بسیج پرداخت و اظهار داشت: بسیج در آذر ماه ۵۸ به فرمان معمار کبیر انقلاب با اهداف مختلفی تشکیل شد.

بهروز افزود: رویکرد و عملکرد بسیج به عنوان یک نهاد مردمی برآمده از انقلاب در راستای تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده است به نحوی که در هر دوره‌ای به اقتضای نیاز کشور به بسیج نقش‌آفرینی کرده است.

یک دیدگاه

  1. ظاهراً جناب منظری و بعضی‌ از هموطنان دوست دارند قضایا را وارونه جلوه بدهند. وجود تهدیدها و صحبت‌های مسئولین راس نظام و نیز حرکات نادرست بسیجیان از قبیل حمله به سفارت انگلیس و … بزرگترین مانع ایجاد توافق با سایر کشورهای دنیا بود که با تلاش بسیار تیم مذاکره کننده و بعد از ضرر‌های میلیاردی اقتصاد کشور و مردم، به نتیجه رسید. ضمنا کشور عزیز، از محدود کشورهایی در دنیا است که همواره تفکر دشمن و دشمن سازی در سر داشته است. بد نیست که قدری مسئولین محترم به دوستیها و روابط مناسب با کشورهای دیگر بیاندیشند و این تفکرات نادرست دشمن سازی را از ذهن خود دور سازند و قدری از شجاعت … این بسیجیان عزیز بکاهند، شاید که بهبودی در وضعیت مردم عزیز کشور حاصل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rabour.ir