درباره ما

با سلام و آرزوی نیک روزی خدمت شما بازدیدکننده گرامی

پروژه شهر الکترونیک رابر را از سال ۱۳۸۶ با راه اندازی فوتوبلاگ شهرستان رابر با آدرس www.raabor.blogfa.com آغاز گردید.پس از گذشت سه سال از فعالیت  وبلاگ رابر تصمیم به تاسیس وب سایت شهرستان رابر و ایجاد محیطی با انگیزه معرفی ، انتشار اخبار و عکس و … مربوط به شهرستان رابر در فضای مجازی گرفتیم.سایت رابر با آدرس www.rabour.ir در سال ۱۳۸۹ ایجاد و راه اندازی شد.امید است با تلاش همکاران سایت رابر بتوانیم گامی در جهت پیشرفت شهرمان برداریم.

معرفی همکاران سایت رابرطراح و مدیر سایت : ابراهیم پارسایی

ebrahim-parsaei

من ابراهیم پارسایی هستم ، متولد ۲۸ مهر ۱۳۶۶ ، شهر رابر و فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران ، دانشگاه سیستان و بلوچستان . علاقه بسیار زیادی به شهرم رابر داشتم و دارم . در دوران کودکی و نوجوانی در المپیاد های استانی و کشوری و مسابقات علمی و فرهنگی ، تلاش های زیادی برای سربلندی نام شهرم در بین شهر های استان و کشور انجام دادم . پس از ورود به دانشگاه و آشنا شدن با فضای مجازی و اینترنت ، به دفعات بسیار زیاد کلمه “رابر” رو در اینترنت جست و جو کردم ، اما هرچه بیشتر میگشتم ، کمتر میافتم ! گم بودن نام شهر من در فضای مجازی باعث شد به فکر ایجاد وب سایتی در خور نام رابر بیفتم . البته در اون زمان دو سه وبلاگ دیگه در مورد رابر اطلاعاتی رو منتشر میکردن ، اما کار ضعیف و کم کاری در اون به وضوح مشخص بود . دوست داشتم کاری قوی و متفاوت با دیگران انجام بدم . از همون اوایل ایجاد وبلاگ ، در کنار فراگرفتن اصل وبلاگ نویسی ، برنامه نویسی تحت وب و اچ تی ام ال رو هم کم کم یاد گرفتم . به مرور زمان با تغییراتی که در وبلاگ میدادم ، نقات قوت و ضعف کارم رو پیدا کردم . قصد داشتم وبلاگی کامل برای رابر بسازم ، اما چون از رابر دور بودم ، نقل اخبار شهر عملا امکان ناپذیر بود . بنا بر این تصمیم گرفتم کارم رو در زمینه تخصصی گالری عکس و فوتو بلاگ ادامه بدم . پس از فارغ التحصیلی با راه اندازی سایت رسمی شهرستان رابر فعالیت جامع و گسترده در زمینه انتشار اخبار و اطلاعات و معرفی رابر و عکس های رابر و … آغاز شد . امید است بتوانیم با همکاری هم محیطی در خور نام رابر به وجود آوریم .

 

 

 

 

 


همکاران سایت رابر : سرکار خانم مهری خواجه حسنی ، جناب آقای  محمد پور عسکری ، سرکارخانم محبوبه مهدیپور ، جناب آقای علی محرابی زاده ، جناب آقای محمدرضا امیرتیموری ، جناب آقای جواد سالاری،جناب آقای میلاد کریمی رابری نسب ، جناب آقای صادق قاسمی ، جناب آقای علی پارسایی (مشاور حقوقی)

(همکاری برخی دوستان به صورت مقطعی بوده و برخی دیگر مداوم . به پاس احترام و قدردانی نام همه همکاران ذکر خواهد شد)

Rabour.ir