هدف از تحریم کشاندن ایران پای میز مذاکره است،اما کور خوانده‌اند

سکوی نفتیامام جمعه رابر گفت: با اشاره به تحریم جدید اتحادیه اروپا علیه ایران گفت: این تحریم‌ها جنگ روانی برای کشاندن ایران به پای میز مذاکره است.
محرابی زاده در حاشیه مراسم زنگ انقلاب شهرستان رابر طی سخنانی باشاره به تحریم نفتی ایران از سوی اتحادیه اروپا، گفت: این مساله چیز تازه‌ای نیست، ما از ابتدای انقلاب تاکنون این تحریم‌ها را داشته‌ایم.در عرصه هسته‌ای تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی و ملت ایران شدید‌تر بوده است، ولی عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد، همین تحریم‌ها سبب خواهد شد که استعدادهای مردم و جوانان بیش از پیش شکوفا شود.
وی اظهار داشت: امیدواریم تحریم نفتی نیز سبب شود که ما تلاش بیشتری در عرصه صادرات، تولیدات و محصولات دیگر، داشته باشیم و مطمئن هستیم که تحریم‌ها اثری در روند حرکت مقدس ملت ایران نخواهد داشت.
وی درادامه در خصوص نوسانات بازار و احتمال نقش جریان‌های فتنه و انحراف در این باره نیز گفت: تحریم در این مقطع زمانی، دقیقا جنگ روانی است که یکی از آثار آن بالا رفتن قیمت سکه و ارز است.
وی با بیان اینکه غربی‌ها به دنبال مذاکره به معنای واقعی آن نیستند، ابراز داشت: این‌ها می‌خواهند از موضع بالا و مستکبرانه جمهوری اسلامی ایران را پای میز مذاکره بکشانند اما کور خوانده‌اند. ملت بزرگوار جمهوری اسلامی ایران هیچ‌گاه زیر بار مذاکره ذلت بار نخواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir