شهرستان رابر در سال ۹۰ پیشرفت قابل توجهی داشته است

T80052630-2401776
فعالیت های انجام شده در این شهرستان است.

وی احداث مجتمع فرهنگی و هنری، آغاز عملیات اجرایی کارخانه گردو، احداث بیمارستان، اجرای طرح های عمران شهری و احداث کمربندی را از دیگر خدمات دولت در سال گذشته در شهرستان رابر برشمرد.

فرماندار رابر، گفت: امید است، امسال نیز مسوولان دستگاه های اجرایی این شهرستان در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال ‘ تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی ‘ برای توسعه و پیشرفت منطقه بیش از پیش تلاش کنند.

منبع:ایرنا

ارسال شده توسط موبایل

۲۰ دیدگاه

 1. ای بابا این فرماندار هم فقط حرف می زنه بابا یکی نیست به این آقا بگه تا حالا ننیز و سیه بنوئیه رفته؟ به خدا جاده های بیابونها بهتر از جاده های این دو روستا است
  به قول خودش دولت خدمت کار است پس حتما واسه این جاده ها یه پولی داده این وسط این پول چی شده خدا می داند. از بس که دهان باز است برای جاده پولی نمی ماند.
  به قول مرحوم شکیبایی وای……….

 2. استخفرالله دیر نیست اون زمانی برسد که جناب فرماندار خودرا خدا بخواند. جمع کنید این دروغ گفتن را. هر کی تلاشی کرده کار ایشون بوده!!! به نظر بهتر بود این جناب دکتر بروند پایان نامه خود را بعد از ۳سال آماده کنند اونوقت ادعای دکتری داشته باشند. کارخانه گردویی که این آقا ازش دم می زند کاملا در بی خبری او عملیاتی شد اونهم توسط بخش خصوصی .خدا ناظر بر اعمال ما است

 3. استخفرالله نه عزیز درستش استغفرالله است.
  در مورد مطالبی که نوشتی من واقعا نمی دانم حق با شماست یا نه.
  چون رابر نیستم و هر چندوقتی یه بار می آیم و اینقدر دردسر دارم که وقت سر خاریدن ندارم اما از جاده ها که میرم روز به روز پسرفت را مشاهده می کنم.

 4. راست میگن فقط حرف میزنه ایا میدونین دهستان جواران با این همه جمعیت اب اشامیدنی وگاز نداره واین اقای فرماندار هم هیچ اقدامی نکرذه

 5. ای بابا این دیگه چی میگه از وقتی که رابر شهرستان شده فقط تابلو بخشداری با فرمانداری جاش عوض شده و دیگه هیچ تغییری با رابر ۱۰ سال پیش نکرده

 6. سلام رابری های عزیز تا زمانی اقای مرادی فرماندار و اقای تاج الدینی شهردار باشند رابر که پیشرفت نمیکنه هیچ روز به روز بدتر میشود

 7. ای بابا این دیگه چی میگه از وقتی که رابر شهرستان شده فقط تابلو بخشداری با فرمانداری جاش عوض شده و دیگه هیچ تغییری با رابر ۱۰ سال پیش نکرده.

 8. به خدا قول مهدی پور روز به روز بدتر میشه البته یه مقدار هم تقصیر خودمون هم هست.
  یه روز نمازجمعه اینقدر این مرادی را تحویل می گرفتن که انگار رابر را استان کرده ولی باید قبول کنیم که اگر هم کاری هم نکند باز هم برای تعدادی سودمند است و همونا هم پاچه خواری میکنند. شهردارهم همین طور به امید روزی که این دو عوض بشوند و شاید رابر یه کم پیشرفت کند.

 9. سلام مهندس پارسایی
  اگر امکانش هست شماره تماسی از کارخانه فراوری گردو می خواستم یا شماره ای از مسئول کارخانه .
  با تشکر : مهندس علی برز

  • سلام و وقت بخیر خدمت شما جناب علب برز عزیز.متاسفانه بنده به علت اینکه در حال حاضر ساکن رابر نیستم نمیتونم شماره ای که میخواین رو براتون پیدا کنم.شما میتونین از بخش شماره تلفن های ضروری رابر که از سمت راست سایت قابل دسترس هست با فرمانداری رابر تماس بگیرین.اگه بگین از طرف من تماس گرفتین شماره ای که میخواین رو در اختیارتون خواهند گذاشت.

 10. ظالم به قیامت اعتقادش نبود .
  بیداد کند که بیم دادش نبود
  هرکس که زعدل داوراندیشه کند .
  اندیشه ظلم درنهادش نبود
  ازاین بی تقوائیهاکه احتمالا دراثر بی اطلاعیست متعجبم، فقط در یک آمارتیتروار:آیاتصویب وآغازاحداث بیمارستان ، حل مشکل معدن درآلو واخذمجوزکارخانه ۷۳۰۰۰ تنی کنستانتره مس ،احداث اولین مجتمع اداری استان دررابر،احداث مجتمع فرهنگی وهنری، احداثCNG ،گازرسانی به تمامی روستاهای دهستان اسکر،شروع طرح مهم گازرسانی به بخش هنزا، پروژه مهم وارزشمندکمربندی ودهها راه روستائی و… درطول ۲سال کم است ، همشهری باوجدان که هنوز عقده های خط بازی داری وسالها رابریها چوب خط بازیهای شما راخورده اند، یادت هست سال۸۸ روزانه یک ساعت آب داشتیم ولی به اذعان کارمندان رابری امورآب، “فرماندار”شبها تاساعت ۳ شب درمسیرخط انتقال بافت -رابر آبداری میکرد تاروزها درلوله های آب شهر آب باشدومردم راحت باشندوخبرموثق دارم باتلاش وپیگیری همین فرماندارالحمدلله دراین ۲سال اخیرقطعی آب نداریم به خاطرداری وضعیت آسفالت جاده بافت – رابر و ورودی خاکی رابر راکه ازسال ۸۵ ودوره مدیرکلی …رهاشده بود ولی آقای مرادی دراولین سال فرمانداری آنراسروسامان داد،خبرداری اربابان سیاسی کارت تاقیامت شرمنده شهدای گنجان و خانواده های شهدا هستند ولی باهمت وتدبیر دکترمرادی درگنجان، یادمان بی نظیری همچون شلمچه همراه بامجموعه زیارتی وفرهنگی ساخته شده که آینده رابررامتحول میکنه ؟ اگرخواستی بدانی برای احداث کارخانه گردو فرماندارچه کرده ؟به سراغ مجری پروژه برو بهت خواهدگفت باهمت و تلاش مرادی باوجودهمه موانع ومشکلات زمین کارخانه یک هفته ای واگذار شد وبرای تثبیت پروژه دررابر فرماندار بازیرکی استاندار را دعوت کرد وکلنگ زنی انجام شد! راستی اربابان شمادرطول گذشته رابر چه کرده اند؟ آیا آجری روی آجر در رابرگذاشته اند که امروز اثری ازآنها ببینیم ؟ شنیده ای که همه جا میگن فرمانداری رابر برای مرادی کمه ، آخه کدوم فرمانداراستان تاحالا استاددانشگاه بامدرک PHD بوده ؟ بیچاره :دکترمرادی اگه فقط پایان نامه های دانشجویان ارشدش و کارشناسیهای دادگستریش را انجام بده ، دهها آدم اجیرشده مثل تو رو میتونه بخره وآزادکنه ، نیازی به فرمانداری رابرنداره و من خبردارم خودش به شدت پیگیره از رابر بره ولی ما حزب اللهیها که خداروشکر حداقل ۹۰درصد رابرهستیم {براساس آمار آرائ کاندیداهای اصولگرا درانتخابات اخیر این ادعا رادارم} با تمام توان از این جوان خوش فکر ،مردمداروخستگی ناپذیر حمایت خواهیم کرد وبا پیگیری دکترمنظری حداقل ۴سال دیگر مرادی را دررابرنگه خواهیم داشت تاانشائالله حماسه بی نظیر اتحاد ۸۵ درصدی رابریها درانتخاباتهای بعدی تکرار شود تا کورشودهرآنکه نتواند دید

  • با سلام و احترام خدمت محمد آقا
   شما که معلومه در فرمانداری یه کار درست حسابی داری که اینقدر از ایشون حمایت می کنی(نگو ندارم که هیچ کس باورش نمی شه) میشه به این اربابتون بگید بره سیه بنوئیه و ننیز هم یه سر بزنه تا از اون جاده های پر از چاله یه دیدن کنه.
   در ضمن هیچ کس از قبلی ها دفاع نکرد ولی این را همه می دانند که بودجه یک بخش با بودجه یک شهرستان خیلی تفاوت می کنه.
   بابا ما نخواستیم ایشون خدمت بکنند بدتر هم نکنند به خدا جاده داخل شهر سیه بنوئیه و ننیز افتضاح است و مشکل این است که روز به روز بدتر هم می شود. ترا خدا یه بار فقط یه بار با اون اربابت برو اونجا را ببین بعد قضاوت کن. معذرت می خوام ولی مثل کبک سرتون را کردین زیر برف و فکر می کنین که همه کار هم کردین.

   • متاسفانه من به علت مشغله هایی که داشتم،مدتی فرصت نظارت مستقیم بر دیدگاه های سایت رو نداشتم.دوستان توجه داشته باشین،نظرات و حرف های شما همه قابل احترام هست،اما هر حرف و نظری رو نباید در سایت هایی که بازدیدکننده عمومی دارن بزنین.اگه انتقاد و پیشنهادی دارین،ضمن رعایت احترام به مسئولین میتونین اینجا مطرح کنین.اما توهین و بی احترامی به اشخاص،افراد و مسئولین کاری ناشایست محسوب میشه و از این پس این گونه دیدگاه ها تایید نخواهند شد.
    “قابل توجه مدیران سایت رابر”

    • سلام آقای پارسایی
     من خودم شخصا توهین و بی احترامی را نمی پسندم ولی گاهی باید مثل خودشان بهشون جواب داد (قسمت اربابان را می گویم) اگر یه نگاه به نظرات بیندازی می بینی اول نقد بود و بعد مثل خودشون بهشون جواب دادیم اما در کل کار خوبی می کنید که دیدگاه همراه توهین و بی احترامی را تایید نمی کنید ولی ما هم نظر خودمون را می دهیم تا شاید موثر باشد چه منتشر کنی و چه منتشر نکنی.

     • موسی عزیز،همون طور که میدونین صرف مطرح کردنمسائل و مشکلات برابر با حل شدن اونا نیست.من خودم انتقاد سازنده رو قبول دارم و طرفدارش هستم.اماباید بدونیم هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد.خوب میدونیم فضای متشنج چه در واقعیت باشه،و چه در قالب سایت و وبلاگ نمیتونه هیچ کمکی در پیشرفت شهرمون داشته باشه.گاهی اوقات به جای حمله مستقیم به شخصی که فکر میکنیم مرتکب کم کاری شده،میتونیم با همکاری کردن و ارائه پیشنهاد به اون شخص کمک کنیم.
      من خودم به خاطر برخورد های مستقیمی که با آقای دکتر مرادی داشتم،از نزدیک شاهد تلاش های ایشون بودم.شاید خیلی از ما فقط نتیجه برخی اقدامات رو ببینیم.اما اگر در بطن کار قرار بگیریم میبینیم برای به ثمر رسیدن برخی اقدامات چه قدر تلاش و کوشش لازمته.از بیرون این تلاش ها برای هیچ کس ملموس نیست.امکان اینکه همه منتقدان هم شخطا وارد دستگاه شن و از نزدیک در جریان کارها قرار بگیرن وجود نداره.پس ما هموارهشاهد کشمکش بین یک منتقد و یک مدیر برای اثبات همچین مسائلی خواهیم بود.تا حالا هم راهی برای رفع این مشکل و شفاف سازی سوء تفاهمات پیدا نشده…

      امروز دوستی در یکی از پست ها بیان کرده بودنمن که دارم اخبار مثلا فرمانداری یا شهرداری یا هر ارگان دیگه ای رو در سایت منتشر میکنم،حتما خودم ذینفع هستم!
      البته بار ائل نیست همچین مسائلی بازگو میشه.اما من چجوری میتونم به ایشون یا بقیه ثابت کنم هیچ نفع مالی یا هرچی دیگه از طرف ارگان های دولتی به من نرسیده !؟؟
      مطمئنا من نمیتونم چیزی رو ثابت کنم.چون شخصی که این حرف رو زدهاز یه دید دیگه نگاه میکنه…

      همین مساله رو در سطح بزرگتر تعمیم بدیم،مسئول در جایگاه خودش نمیتونه خودش رو به اشخاصی بیرون از دستگاهش ثابت کنه.چون این ها در دو حلقه متفاوت هستن …

      و در مورد تایید نکردن دیدگاه،نیاز به ارائه دلیل نیست.چون خوب میدونیم یک سایت رسمی و ثبت شده در وزارت کشور ملزم به رعایت قوانین جرائم رایانه ای مصوبه سال ۱۳۸۸ هست و حق شکستن حدود رو نداره.اگه هم تا الآن این اتفاق اینجا افتاده دلیلش کم کاری من بئده.در غیر این صورت از ادامه فعالیتش جلوگیری میشه!
      کسی این رو میخواد!؟؟

  • پاچه خواری ممنوع

 11. با سلام.من اهل رابر نستم ولی فعلا به دلیل شغلم در رابر زندگی می کنم.
  شهر رابر طبیعت بسیار زیبایی دارد ولی خیابان های شهر…
  شما ۱ نگاه به آسفالت خیابون ها بندازید
  ۱ نگاه به پیاده رو ها بندازید.
  وقتی بارون میاد ببینید چه آشغالی از جوب ها میاد بیرون
  واقعا من نمیدونم چرا یکی از شهرداری انتقاد نمیکنه.
  همین چند روز پیش دیدم شهرداری اومد با ۱ ذره آسفالت بدمن قیر چبد تا از چاله های رو ماس مالی کرد که چند روز دیگه میشه همون.
  خواهش میکنم اگه میتونید پیگیری کنید یا اقلا توی سایت انتقاد کنید.
  برید بقیه شهرا رو نگاه کنید ببینید شهرداری چه خرجی میکنه.حالا اگه شما میتونید بگید شهرداری چکارایی تا حالا کرده.حداقل به فکر شهر خودتون باشید.
  لطفا این رو هم بگید قسمت نظرات سایتتون کجاست و اگر نداره ۱ قسمت بذارید که مردم بتونن نظرات و مشکلاتشون رو بگن.

  باتشکر

 12. کشک الانه کیلویی چنده روغن گو هم بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir