مدیرانی باید تربیت شوند که کشور را به جلو ببرند

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به استعدادهای بالای نیروی انسانی امروز، باید مدیرانی تربیت شوند که کشورشان را به جلو ببرند.

محمدرضا باهنر عصر پنجشنبه در مراسم کلنگ‌زنی مجتمع فرهنگی، آموزشی و تربیتی هنزا شهرستان رابر اظهار داشت: مقام معظم رهبری فرمودند، «تولید ثروت فریضه است» و چه کاری بهتر از این که ثروت را در کارهای ماندنی در حوزه فرهنگ و آموزش هزینه کنیم.

وی افزود: کسانی که از راه حلال کسب ثروت می‌کنند، خداوند به آنها توفیق می‌دهد که در راه خیر، انفاق، انسان‌سازی و ارائه الگوی اسلامی خرج کنند و این کارها ماندنی است.

باهنر تصریح کرد: کسی که ثروت زیادی داشته باشد، برای کشور کارآفرینی و تولید ثروت و ایجاد اشتغال می‌کند که این امور از عبادات ویژه‌ای است که بندگان مخلص خداوند می‌توانند به آن عمل کنند.

این مسئول با اشاره به اهمیت توسعه نیروی انسانی تصریح کرد: با توجه به استعدادهای بالای نیروی انسانی امروز، باید مدیرانی تربیت شوند که کشورشان را به جلو ببرند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت‌های بنیانگذار موسسه خیریه فرهنگی آموزشی صدر بیان داشت: وی کارهای خوبی انجام داده و در ادامه فعالیت‌های خود برای دانشگاه نیز برنامه دارد.

باهنر متذکر شد: اینگونه کارهای خیر محدودیت ندارد و می‌تواند ادامه داشته باشد و اولویت با افراد با استعداد کم ‌بضاعت است که در ادامه کار باید افرادی را که با استعداد بوده و بضاعت نیز دارند، در این مجتمع‌ها پذیرفته شده و تحت تعلیم و تربیت قرار بگیرند.

این مسئول اذعان داشت: با توجه به تاسیس بنیاد صدر و ساخت مجتمع‌های فرهنگی و آموزشی در سراسر کشور، این بنیاد باید مسیر را برای ورود بقیه خیران که می‌خواهند به این کاروان بپیوندند، باز کند و همکاری داشته باشند.

 

منبع:خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir