جلسه هم اندیشی پیرامون جشنواره گردو برگزار شد

IMG_1286
به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان کرمان ، جلسه هم اندیشی پیرامون برگزاری جشنواره گردو با حضور ریاست سازمان ، فرمانداران بافت و رابر و مدیران سازمان برگزار شد .

در ابتدای جلسه مهندس سلطانی ، دبیر انجمن گردو ، گزارشی از اقدامات انجام شده را ارائه نمود و خواهان تعیین کمیته ها و همکاری سازمان در هر چه باشکوه برگزار نمودن جشنواره شد

در ادامه مهندس بهروز ، فرماندار شهرستان بافت از مسائل و مشکلات اولین جشنواره که سال قبل در بافت توضیحاتی ارائه نمود و امسال که بخش خصوصی ( انجمن گردو ) بعنوان متولی این جشنواره شده ، امیدوار بود که کارها به نحوی برنامه ریزی شود که دومین جشنواره به نحو احسن برگزار شود

مهندس ملایی ، رئیس سازمان جهادکشاورزی هم از نحوه تامین اعتبار و هماهنگی واحدهای این سازمان با عوامل برگزاری جشنواره راهکارهایی ارائه نمود .

مهندس ملایی خواهان برگزاری جلسات و کارگاههای آموزشی تحقیقاتی و پژوهشی در رابطه با مسائل و مشکلات گردو در حین برگزاری جشنواره شد .

در پایان حسین شهابی مسئول انجمن گردو گفت : این انجمن آمادگی دارد این جشنواره را با تامین نیمی از اعتبار آن برگزار نماید و خواهان تشکیل کارگروهها و کمیته های جشنواره شد.

منبع:سایت جهاد کشاورزی کرمان

ارسال شده توسط موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir