تجلیل از دانش آموزان نخبه بسیجی رابر

در مراسمی با حضور دکتر مرادی فرماندار شهرستان، سرگرد بهروز فرماندهی سپاه شهرستان ، افضلی رئیس آموزش و پرورش و جمع کثیری از دانش آموزان و معلمان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد . در ابتدای این مراسم ۴ نفر از نمایندگان دانش آموزان به طرح مشکلات خود از جمله کمبود فضاهای آموزشی و ورزشی و نبود کتابخانه در مدارس خود پرداختند. سپس دکتر مرادی فرماندار رابر با اشاره به اهمیت کسب دانش در جهان کنونی گفت: دانش آموزان ایران اسلامی با تکیه به توان داخلی و هوش ذاتی خود می توانند قله های بلند دانش و علم را فتح کنند و امروزه هر ملتی که دارای علم و دانش است حرف اول را در محاسبات بین المللی می زند.

وی تصریح کرد: اگر روزی حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل افتخار ما بوده امرور قدم برداشتن و جهاد در راه علم و دانش موجب افتخار ما و پیروزی جبهه حق علیه باطل است.

مرادی ادامه داد: موفقیت ها و دستاوردهای علمی ایران اسلامی موجب ترس و وحشت دنیای سلطه گر شده است که ترور دانشمندان هسته ای، گواه این مدعاست، بنابراین ما نیز با توجه به فرموده امام راحل باید مواضع دشمنان را رصد کنیم و نکاتی را که آنها را خوشحال و ناراحت می کند بشناسیم و بدانیم آن چه را که دشمنان مورد هجوم خود قرار می دهند موجب ناراحتی آنان است. در ادامه مرادی راجع به درخواست های دانش آموزان قول مساعد داد و در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از دانش آموزان نخبه تجلیل و قدر دانی شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir