نمایندگی آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رابر افتتاح شد

طی مراسمی با حضور نماینده بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس، فرماندار و مسئولین استانی و محلی نماینده مرکز آموزش فنی و حرفه ای رابر افتتاح شد.

 rabor553

مهدی ابراهیمی نژاد مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در مراسم افتتاح نمایندگی مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان رابر گفت: راه اندازی نمایندگی فنی و حرفه ای در مناطق محروم و شهرستان های تازه تاسیس بدون بودجه و امکانات خاص و تنها با وحدت و مشارکت بین دستگاهی محقق شد.وی آموزش های فنی و حرفه ای منجر به اشتغال را بهترین راهکار برای حل مشکل بیکاری جوانان…و همگام شدن علم و عمل ذکر کرد و گفت: این آموزشها آسیب های اجتماعی وجرائمی مانند قاچاق مواد مخدر و ..را کاهش می دهد.

علیرضا منظری توکلی نماینده شهرستان های بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی نیز با تقدیر از اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای در ایجاد اشتغال در جامعه گفت:  باید ۸۰ درصد از تحصیلات در کشور به سمت و سوی آموزش های فنی و مهارتی باشد .وی بر حمایت مجلس از توسعه این آموزش ها تاکید کرد و افزود: فنی و حرفه ای باید پاسخگوی نیازهای کشور بخصوص در بخش صنعت باشد.

علیرضا مرادی فرماندار رابر نیز راه اندازی آموزش های فنی و حرفه ای در این منطقه نخبه پرور و بااستعداد را تحقق آرزوی بزرگ مردم و مسئولین رابر بیان کرد و گفت: برای تحقق آرمان های امام(ره) و رهبری و شهدا باید خدمتگزار مردم باشیم.

گفتنی است: نمایندگی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رابر با سه رشته تعمیر ماشین های الکتریکی، کیف دوزی و نقاشی روی شیشه آغاز بکار نموده و بطور رایگان به آموزش افراد جویای کار می پردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir