بازدید دستیار ویژه رئیس جمهور و استاندار کرمان از روند اجرای دو طرح مهر ماندگار در شهرستان رابر

محرابیان دستیار ویژه رئیس جمهور و نجار استاندار کرمان طی سفر یک روزه به شهرستان رابر به همراه دکتر مرادی فرماندار شهرستان روند اجرای دو طرح مهر ماندگار در شهرستان رابر را بررسی نمودند.d1266

دکتر مرادی فرماندار رابر در حاشیه بازدید از بیمارستان ۳۲ تختخوابی در حال احداث رابر گفت: این بیمارستان از مصوبات دور سفر سوم رئیس جمهوری به استان کرمان در خرداد ماه ۸۹ است که عملیات ساخت آن به عنوان آرزوی تاریخی مردم رابر از ابتدای سال جاری آغاز شده است و برای ساخت آن ۵۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیش بینی شده است.فرماندار رابر همچنین طی بازدید از سد شهیدان امیر تیموری گفت: این سد بر روی رودخانه صفا رود شهرستان رابر قرار دارد که با هدف تامین آب آشامیدنی شهر کرمان و شهرستان رابر در حال احداث است و تاکنون احداث تونل های انحرافی آن به پایان رسیده است.دکتر مرادی افزود: این دو طرح در صورت تامین اعتبار تا پایان دولت دهم قابل بهره برداری خواهند بود. طی این بازدید دستیار ویژه رئیس جمهوری و استاندار کرمان نیز روند اجرای این دو طرح را مطلوب عنوان کردند.

۶ دیدگاه

  1. agha jadeh chi shod? jadeh rabor_ kerman.

  2. با سلام واحترام
    اینکخ میگویندبیمارستان آرزوی تاریخی مردم است کاملا غلط و اشتباه است، بیمارستان حق ضایع شده مردم در سالهای گذشته است و ضروری ترین نعمت برای مردم هر شهر است. لذا آرزو به چیزی می گویند که امکان رسیدن به آن ناممکن ویا در خیالات باشد. اگر این عزیزان وجود بیمارستان را هم کاری ناممکن می دانند اشتباه میکنند.

  3. پس سالها بالاخره ۳۲ تخت به هر بخشی دو تا سه تخت میرسه کدوم پزشک متخصص راضی میشه واسه سه تا تخت بیا رابر !!!!

  4. ۳۲ تخت برای شروع مناسب به نظر می‌رسه. البته امیدوارم کارشناسی لازم بر اساس میزان بیمار، جمعیت و … انجام شده باشه ( معضل همیشگی‌ کشور ما). اولا در بیمارستانهای کوچک فقط ۴ بخش اصلی‌ ایجاد میشوند. داخلی‌، جراحی، کودکان و زنان/زایمان. دوما معمولان بخشها به صورت مشترک اداره میشن نه جدا. مثلا کلا یک قسمت ممکنه بشه مردان ، یک قسمت زنان. در نتیجه فقط ۴ متخصص نیاز هست. همواره می‌شه یک بیمارستان رو بر اساس نیاز گسترش داد و در صورتیکه احساس بشه تختهای بیشتری در عمل نیاز هست، باید گسترش بیمارستان رو دنبال کرد. از دید بنده که پزشک هستم این تعداد برای جمعیت و شرایط رابر مناسب به نظر می‌رسه.

  5. دکترجان اگر بیمارستان همان ۴تا بخش هم داشته باشه بحداقل دو تا تخت واسه اتاق عمل و۴هم برای اورژانس نیاز داره؟ درثانی یه پزشک جراح یا زنان هر شب نمیتونه که آنکال باشه پش از هر تخصص حداقل سه نفر نیازه؟باز هم درد سر میشه تو شهرهای بزرگ یه پزشک تو چندتا بیمارستان آنکاله .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir