بازدید استاندار از مدرسه زندگی در هنزای رابر

اسماعیل نجار استاندارکرمان در سفری به شهرستان رابر ضمن بازدید از اولین مدرسه زندگی بنیاد خیریه فرهنگی آموزشی صدر هاشمی نژاد در هنزا ، از روند و پیشرفت پروژه ابراز خرسندی نمود.mail.google.com

و ی بیان داشت: این کار بسیار بزرگ و ارزشمندی است که دانش آموزان مستعد و محروم از مقطع ابتدایی تا دبیرستان تحت پوشش بنیاد قرار خواهند گرفت و امکان تحصیل در مقطع دانشگاه نیز فراهم خواهد شد . وی هم چنین در مورد پیگیری ایجاد زیربنای گاز برای این پروژه قول مساعد داد و اظهار امیدواری کرد که مهر ماه ۹۲ اولین گروه دانش آموزان دبستان این مدرسه پذیرفته می شوند .

طبیب زاده مسئول بنیاد خیریه فرهنگی آموزشی صدر هاشمی نژاد در استان کرمان ضمن ارائه گزارش از روند کارهای انجام شده وقدردانی از مسوولان استان وشهرستان رابر وبخش هنزا اظهار داشت: این بنیاد قصد دارد دبستان های پسرانه و دخترانه را در مهر ماه ۹۲ راه اندازی نموده و ان شاء الله مراسم آغاز سال تحصیلی ۹۳-۹۲ را در مجتمع هنزا برگزار نماید . با توجه به برنامه زمان بندی علاوه بر مدارس و تاسیسات مورد نیاز آموزشی و اقامتی ، ساختمانهای دبیرستانها ، کتابخانه ، رستوران و کارگاه های آموزشی و آزمایشگاهی را به تدریج احداث و در سال تحصیلی ۹۳ دانش آموزش پذیرش می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir