اشعار مسئولین در رابطه با رابر

به گزارش خبرنگار سایت رابر به نقل از صبح رابر، شهرستان رابر دارای فرهنگ و تمدن بسیار بالایی است و آنچه که مهر تایید بر این فرهنگ غنی می گذارد افرادی نظیر سرلشکر حاج قاسم سلیمانی(فرمانده سپاه قدس)، پروفسور بهرام سلاجقه(عضو ناسا آمریکا)، سردارشهیدکاظم علیمرادی(معاونت شیمیایی کل کشور)، بلقیس سلیمانی منقد ادبی، دکتر پروین سلاجقه منتقد ادبی، قهرمان سلیمانی(رییس مرکز گسترش فرهنگ و ادبیات فارسی) می باشد.

image

این بار ، با سوالی متفاوت، “یک شعر درباره شهرستان رابر بگویید”، به سراغ مسوولین استان و همشهریان رابری رفتیم و صورت همه آنها از پرسیدن این سوال متفاوت، بشاش شد و جالب اینجا بود که مسوولین همیشه با روی باز پاسخگوی سوالات ما بوده اند. در زیر پاسخ های مسئولین را می خوانید:

اسماعیل نجار استاندار کرمان: هر آنکس توبه کرده است حَُرنباشد /نگاه خَرمُهرمثل دُر نباشد /همه استان ما زیباست اما ،مکانی بهتر از رابر نباشد.

فرماندار رابر: مرده بودم زنده شدم گریه بودم خنده شدم دولت عشق آمد و من دولت پاینده شدم.

نماینده رابر، بافت و ارزوئیه: سبد با لاله ها پر آمدی خوش/ به عشق آباد و آبسر آمدی خوش/ هنر،دانش دراینجا قرب دارد/به شهرستان رابرآمدی خوش
(شعر : حسین شهابی)

شاعر پر ذوق جیرفتی:  دل از دنیای درد آلود برگشت /به همراه  صدای رود برگشت/ بدان ای مدعی …دیدی که آخردرآلو حق رابر بود برگشت/.

آقای زرین کلاه: مرا با خود ببر دیدار رابر/شد ه دل تشنه و بیمار رابر /مگن، رابر پر از عطر شمشک است /دلم جا مانده در گلزار رابر/.

۲ دیدگاه

  1. اشعار زیبایی هستند

  2. سبد با لاله ها پر آمدی خوش

    به عشق آباد و آبسر آمدی خوش

    هنر،دانش دراینجا قرب دارد

    به شهرستان رابرآمدی خوش

    ………….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir