به بهانه تخریب کوه شاه؛آقای نماینده قبای وکالت بپوشید

image

آقای نماینده کجا هستید بیدار شوید. این عبارت شاید کوتاه باشد ولی مسلما تا امروز بعد از گذشت ۲ سال از انتخاب دکتر منظری توکلی به نمایندگی مردم شهرستان هاب بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی کسی از آن استفاده نکرده است و اگر اکنون ولی اینگونه خطاب قرار می دهیم از آن جهت می باشد که فکر می کنیم، نماینده محترم فراموش کرده است برای چه هدفی راهی بهارستان شده است. وی در شرایطی وارد این عرصه شد که عمده مردم این شهرستان ها بر خلاف ادوار مختلف از عملکرد نماینده خود راضی بودند و به عبارتی تنها شانس او برای نشستن بر روی صندلی سبز مجلس، عدم حضور نماینده وقت در انتخابات به دلایلی بود. ولی انگار جناب دکتر منظری توکلی فراموش کرده اند چه وعده هایی در ایام انتخابات در سخنرانی های خود دادند. امروز که عمر نمایندگی او به نیمه کشیده است کمترین اقدامی در راستای رفع توقعات مردمان این دیار از او به چشم نمی خورد. امروز آقای دکتر آنچنان در نیمه پنهان و دست نیافتنی مجلس جا خوش کردند که حتی شاهد بودید در نطق اخیرشان، تلویزیون رسمی کشور نام هر ۳شهرستان را به اشتباه (بافق، راور، برزوئیه) اعلام کرد که این خود بیانگر ناشناس بودن او در میان نمایندگان و اهالی رسانه است! وقتی صحبت از اطلاع رسانی در مجلس می شود بی درنگ یاد خبرگزاری خانه ملت می افتیم، اما با چک کردن آن از ابتدای کار مجلس نهم حتی یک مصاحبه از ایشان به چشم نمی خورد. هرچند وی مدعی این است که دوست ندارد رسانه ای شود ، اما جناب نماینده تصمیمات و علایق شخصی جنابعالی مربوط به قبل از دوران نمایندگی تان می باشد، اکنون شما زبان مردمان این دیار می باشد و بهتر می دانید که قدرت رسانه ها در تحقق اهداف و تصمیم گیری های مدیریتی تا چه اندازه موثر می باشد. به هر روی جناب آقای دکتر علیرضا منظری توکلی هدف ما دخالت در عملکرد جنابعالی نمی باشد، اگر سعی در تسخیر اقدامات نماینده قبل را دارید به ما هیچ ربطی ندارد چراکه ایمان داریم بهترین قاضی درک و درایت مثال زدنی مردمان فهیم این شهرستان ها می باشد. جناب آقای نماینده امروز عده ای کوه شاه را از خود می دانند و در راستای سود شخصی، ۲۰۰هزار همشهری شما را نادیده گرفته اند، امروز زمان آن رسیده است که قبای وکالت خود را پوشیده و از حق این مردم دفاع کنید و به خاطر داشته باشید عملکرد شما در این رابطه در تاریخ ثبت خواهد شد.این گوی و این میدان….

۷ دیدگاه

 1. اقای پور عسکری یک مثل قدیمی هست میگه … زرد براردر… اینم یکی نمونه قبلی ۱۶ سال فقط اسمش بود نه حرکتش
  خودمان کردیم که لعنت بر خودمان

 2. احمد مهدی پور رابری

  بنام خدا
  خدمت همه دوستان عرض سلام و آرزوی بهترین ها را دارم به نظر بنده حقیر تا کنون نه تنها آقای دکتر منظری نتوانسته است قبای وکالت خود را درست بپوشد ؟!! دوستان ما قبل او نیز به این وظیفه خود که همانا دفاع از حقوق و اعتبار و وظیفه سنگین نمایندگی که همانا وکالت است جامه عمل نپوشیده اند ؟!! فلذا به عنوان یک شهروند از ایشان می خواهم که در انجام وظیفه کمی جدی تر باشند خصوصاً دیگر دوستان مسئول که نظاره گر تخریب طبیعت بکر و اکوسیستم خوب رابر می باشند . اگر هم در این خصوص کاری انجام داده اید لااقل مردم را از طریق جراید در جریان بگذارید . و اگر نمی توانید کاری انجام دهید یا از پیش ببرید . ضمن اعلام به مردم شریف و متدین شهرستان رابر آن را به خود مردم واگذار نمائید زیرا این مردم توانایی برخورد قانونی با خاطیان را دارند .
  با تشکر احمد مهدی پور رابری

 3. این آقای نماینده.هیچ بخاری ازش بلند نمیشه…من دوره بعد اصلا رای بهش نمیدم.همینطور که رای دان واجب است از این به بعد هم رای ندادن به این نماینده ی بی بخار هم واجب است.انشاالله دوره بعد نباید به منظری اعتماد کنیم…او بی کفایت است و نمیتواند شهرستان بافت را انطور که شایسته است اداره کند…و نخواهد هم توانست….

 4. من با سخنان بی غرض موافقم………….

 5. این صحبت ها فقط یک عقده گشایی شخصی و حزبی است.اقای نویسنده انچنان از عملکرد نماینده دوره گذشته تعریف و تمجید می کنند ک انگار ایشان در دوره مسئولیتشان شق القمر کرده.بیایید دست از این کوته فکری ها و تخریب یکدیگر بردارید تا شاید موجبات پیشرفت و ابادانی شهرستان زیبای رابر فراهم شود.

 6. احمد مهدی پوررابری

  بنام خدا
  در جواب آقا رضا کجا دیدید که از کسی تعریف و تمجید بشود کجای صحبت های بنده عقده گشایی و یا خدای ناکرده اهانت آمیز بوده کجای این سخنان کوته فکری است اگر کسی انتقاد بجا و سازنده نمود تخریب نموده ؟؟!!
  بیایید با انتقاد سازنده و بجا سعی در پیشرفت این شهرستان داشته باشیم اگر همین انتقادات این دوستان ما نبود میدانی اکنون چه بر سر این کوه و شهرستان رابر آمده بود ؟؟! بدانید همین انتقادات و برخورد جوانان کوه رابر را از تخریب نجات داد با تشکیل زنجیره انسانی و تجمع همین جوانان منتقد آقای نجار استاندار قبل دستور جلوگیری از تخریب این کوه ( کوه شاه ) را به مسئولین امر داد حال از استاندار جدید و مسئولین امر می خواهیم جلوی تخریب این همه موهبت های الهی این سرزمین را بگیرند از شما آقا رضای بزرگوار هم می خواهم با این برادران عزیز همراه و هم صدا شوید زیرا این یک خواست همگانی و الهی است و بدان اینگونه مسائل حزبی و گروهی نیستند بلکه خواسته مردمی و انسانی هستند .
  تا سیه روی شود هر که در او غش باشد ؟؟؟!!! …….
  با تشکر احمد مهدی پوررابری .

 7. اقای مهدی پور عزیز اول ک روی صحبت بنده با نویسنده مقاله بود نه نظر جنابعالی،در ثانی بنده هم با نظر شما مبنی بر اینکه همه ما باید با هم و کمک یکدیگر جلو مسائل اینچنینی را بگیریم هستم،و در این موضوع شک نکنید،اما بیایید در انتقاداتمان جانب انصاف را رعایت کنیم و برای نیک جلوه دادن عملکرد نماینده هم حزب و جناح خودمان عملکرد دیگران را زیر سؤال نبریم و بی رحمانه اقدام به تخریب دیگران نکنیم.در نهایت از احمد مهدی پور ک یکی از دلسوزترین مسئولین این شهر است،صمیمانه تشکر می کنم و از خداوند برای ایشان توفیق روز افزون می خواهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir