سیل در شهرستان رابر ۴۰۵ میلیون تومان خسارت زد

image

احسان عراقی زاده در گفت وگویی در کرمان، اظهار کرد: سیل روز گذشته در شهرستان رابر به راه های روستایی و اصلی این شهرستان خسارت هایی وارد کرده که میزان دقیق آن در دست بررسی است.
وی بیان کرد: در شهرستان رابر ۶۵ کیلومتر راه اصلی، ۱۸۶ کیلومتر راه خاکی روستایی و ۹۶ کیلومتر راه روستایی آسفالت شده وجود دارد.
معاون راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: در سیل روز گذشته شهرستان رابر، خسارت عمدتا به راه های روستایی وارد شده و راه های اصلی آسیب جدی ندیده اند.
عراقی زاده افزود: در اثر سیل روز گذشته در شهرستان رابر، ۳۰ هزار متر از شانه خاکی جاده های روستایی، ۲ هزار متر جسم جاده و ۴ هزار متر مربع آسفالت جاده های روستایی تخریب شده است.
وی تصریح کرد: ۱۵ کیلومتر از راه های روستایی خسارت جدی دیده و نیاز به بازسازی دارند.
معاون راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان تاکید کرد: ۵ کیلومتر راه روستایی با زیرسازی کامل تخریب شده و یک کیلومتر راه نیز به شکل کامل از بین رفته است.
عراقی زاده اظهار کرد: برآورد خسارت فعلا به شکل موقتی انجام شده و حجم دقیق خسارت ها در چند روز آینده مشخص می شود.
معاون راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان خاطرنشان کرد: متاسفانه به سبب نبود اعتبار، در حال حاضر امکان بازسازی راه های تخریب شده در اثر سیل وجود ندارد، زیرا بخشی از راه های تخریب شده در اثر بارش های سال گذشته نیز به سبب نبود اعتبار همچنان به حال خود رها شده اند و فعلا امکان بازسازی آنها وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir