همایش نهضت روشنگری در رابر برگزار شد

همایش نهضت روشنگری با موضوع اثرات سوء ماهواره با حضور جمعی از مادران در رابر برگزار شد.

image

به گزارش خبرنگار سایت رابر به نقل ایرنا، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان رابر روز چهارشنبه در این همایش گفت: رسانه های داخلی نقش مهمی در مقابله با رسانه های غربی و بیگانه دارند و باید به دنبال افزایش کیفیت برنامه های داخلی باشیم و در مقابل رسانه های مخرب خارجی با قدرت ایستادگی کنیم و برای تحقق این مهم نیاز به عزم ملی و روحیه جهادی داریم.

سرگرد پاسدار امین مهدی پور با اشاره به آثار مخرب ماهواره در خانواده ها تاکید کرد: ماهواره ها غیرت دینی و ملی را با پنبه سر می برند و باعث تغییر الگوی فرهنگی می شوند.

وی برنامه های شبکه های ماهواره ای را ضد ارزش های نظام و دین دانست و گفت: مردم در دوران انقلاب ثابت کرده اند که هر موقع کشور به حضور مردم در صحنه نیازمند باشند با همه وجود به میدان می آیند و در این طرح ارزشمند نیز مانند گذشته با جدیت وارد میدان مبارزه خواهند شد.

مسوول بسیج خواهران شهرستان رابر هم در این همایش گفت: این همایش با هدف بصیرت افزایی در خانواده ها بویژه مادران در خانواده نسبت به آثار مخرب دجال واره در خانه ها برگزار شده است.

سیما پورابوالقاسم ادامه داد: دشمن فضای جامعه را آن گونه طراحی می کند که تمیز حق و باطل، خوب و بد برای عوام و حتی خواص سخت و مشکل می شود.

مدرس دانشگاه هم گفت: غفلت، تجمل گرایی و چشم و هم چشمی از مهمترین دلایل روی آوردن مردم به شبکه های ماهواره ای است.

محمد مسلمی خاطرنشان کرد: در این طرح روشنگری و آگاه سازی خانواده از نتایج مخرب استفاده از ماهواره نقش محوری دارد چرا که اعتقاد داریم اگر آگاه سازی به درستی صورت گیرد خانواده ها هرگز به دنبال استفاده از ماهواره نمی روند.

وی تاکید کرد: ما باید روش زندگی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) را در زندگی خود و فرزندانمان رواج دهیم تا از هرگونه آسیب در امان باشیم.

در حاشیه این همایش یک روزه نمایشگاه عکسی با موضوع آثار مخرب ماهواره برپا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir