آیین تودیع و معارفه شهردار رابر برگزارشد

به گزارش خبرنگار سایت رابر به نقل از وبسایت فرمانداری رابر، مراسم تودیع ومعارفه شهردار شهر رابر با حضورحجه الاسلام و المسلمین جعفری  امام جمعه شهرستان ، آقای سلیمانی فرماندار، معاون مدیر کل امور شهری و شوراها ی اسلامی استانداری کرمان و بخشداران دو بخش مرکزی و هنزاء ، روحانیت معزز و مسئولین محلی و جمعی از مردم شهرستان در محل سالن فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

image

در ابتدای این  مراسم امام جمعه شهرستان با اشاره به اینکه امام حسین (ع ) در زندگی چند هدف داشتند اول سبک زندگی انان که اگر هدف الهی باشد باعث عبادت ، بندگی و توجه به خداوند و اقامه نماز است و اینها چیزهایی است که مار ا سوق می دهد به سمت خداوند و اگر تفکر الهی داشته باشند موفقیت بیشتر و اگر تفکر مادی داشته باشیم  هم خود و هم شهر آسیب  می بیند.

وی  با بیان اینکه اگر  توکل و اعتماد بر خداوند داشته  باشیم  مسیر پیشرفت را خواهیم پیمود و قطعا موفق خواهیم شد و در غیر این صورت علاوه بر اینکه پیشرفتی میسر نخواهد شد باید در دنیا و آخرت جوابگوی مردم باشیم.

image

حجه الاسلام جعفری  در ادامه سخنانش هدف و برنامه ریزی را دو عامل مهم در پیشرفت هر کاری برشمرد و گفت :هدف ، برنامه ریزی و تجهیزات و امکانات و تلاش و جدیت باید با همدلی و وحدت باشد تا پیشرفت حاصل شود و باید  با همت و تلاش از امکانات جزیی استفاده نماییم و یکی از شاخصه های مهم مدیریت در بحران و کمبود امکانات کار کردن است.

در ادامه مراسم علیجان سلیمانی  فرماندار رابر همت بلند  واراده ی آهنین را یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار بر  هر مدیر عنوان کرد و افزود: اگر تلاش و اراده داشته باشیم شرایط قابل تغییر است.

آقای سلیمانی با اشاره به اینکه مردم شهرستان رابر در دوران جنگ بیشترین ایثار گری و فداکاری را داشته و در استان کرمان شاخص میباشد بنابراین حق رابر است که  در  بحث توسعه و پیشرفت و عمران و آبادانی به جایگاهی در خور شان مردم این شهرستان برسد.

وی با اشاره به اینکه شهرستان رابر در مسیر ترانزیتی قرار دارد و از دریافت هر گونه عوارض محروم میباشد خواستار نگاه ویژ ه مسئولین به این شهرستان شد.

اقای سلیمانی همچنین خواستار  مساعدتهای مالی برای آبادانی شهرستان از اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری شدند.

سپس آقای مهدیپور شهردار جدید رابری بودن ، همشهری بودن  ، هم آیین و هم مذهب بودن را مهم ترین معیارو ملاک  برای مسئولیتش بر شمرد  و گفت : هم حزبی بودن به هیچ عنوان در مسیر کاریم اهمیتی ندارد و در ادامه این آیین طی حکمی توسط آقای آنی ، آقای رضا مهدیپور به عنوان شهردار رابر معرفی شد ند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir