عملیات اجرایی ساختمان اطفاء حریق در رابر آغاز شد

عملیات اجرایی ساختمان وتاسیسات وابسته پایگاه ملی اطفاء حریق بااعتباری بالغ بریک میلیارد وپانصد میلیون تومان در شهرستان رابرآغاز شد.

image

به گزارش خبرنگار سایت رابر مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان کرمان درسفربه شهرستان رابر وحضور در محل احداث بزرگترین پایگاه اطفاء حریق جنوب شرق کشور گفت: براساس مطالعات انجام شده و باتوجه به اینکه پایگاه ملی باید یک گستره وسیعی از سرزمین را برای جلوگیری ومبارزه با آتش سوزی که در جنگل ومرتع رخ می دهد تحت پوشش خود قرار بدهد این پایگاه در شهرستان رابر استقرار یافته است.
رجبی زاده گفت: شهرستان رابر منا سبترین مکان در حوزه دسترسی به جنوب استان تا نزدیکی های جنگلهای بم ،چنگلهای بافت ،ارزوئیه وسیرجان می باشد.

image

وی افزود: عملیات احداث ساختمان وتاسیسات وابسته با اعتباری بالغ بر یک میلیارد وپانصد میلیون تومان آغاز شده وتاکنون ۵۰۰میلیون تومان از اعتبارآن جذب شده است وپیش بینی می شود تا یکسال آینده ساختمان وتاسیسات وابسته به بهره برداری  برسد.
رجبی زاده با اشاره به اینکه این پایگاه بعنوان یک پایگاه مادر بشمار می رود اظهار داشت: در این پایگاه تجهیزات خاص منجمله پد هلیکوپتر ،ماشینهای آتش نشانی ویژه جنگل ونیروهای دائم استقرار می یابند.

ارسال کننده خبر: سیوندی پور    

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir