پروژه گازرسانی به بخش هنزاء رابر با ۶۵ درصد پیشرفت تا یک سال آینده به بهره برداری می رسد

مدیرعامل شرکت  گاز استان کرمان:
پروژه گازرسانی به بخش هنزاء رابر با ۶۵ درصد پیشرفت تا یک سال آینده به بهره برداری می رسد.

image

مدیرکل اداره گاز استان کرمان در بازدید از پروژه گازرسانی به بخش هنزاء رابر گفت: این پروژه در سه پیمان تعریف شده ،قطعه اول خط انتقال به طول ۳۱کیلومتر ارتباط بین رابر وهنزاء را تامین می کند ،قطعه دوم در مسیر انتقال مجموعه روستاهای جواران ،قنات ملک وحومه آن را با ۲۸کیلومتر شبکه گذاری تامین می کند،قطعه سوم در محدوده شهرهنزاء وروستاهای اطراف با شبکه گذاری به طول ۵۲کیلومتر را تامین می کند که در مجموع با اعتبار۲۷ میلیارد تومان از محل بودجه بند “قاف” وزارت نفت شرکت ملی گاز ایران تامین شده است وبا پیشرفت مطلوب ۶۵ درصدی در حال اجرا است.

image

ودیعتی با اشاره به اینکه مدت پیمان اجرای خط انتقال این پروژه یکساله است  و در مجموع بالغ بر ۱۲هزار نفر از مزایای این پروژه برخوردار خواهند شد گفت:امیدواریم با توجه به اینکه بخش هنزاء سردسیر است ونیاز مبرم به گازدارد افراد معارض با ماهمکاری لازم را به عمل آورند تا هرچه سریعتر این پروژه به بهره برداری برسد.
وی با تشکر از خدمات فرمانداررابر،بخشداران،اداره راه ومنابع طبیعی در جهت رفع مشکل معارضین گفت:معارضینی که اسنادی در دست دارند توسط امور حقوقی شرکت گاز وفرمانداری مشترکاَ بررسی می شود واز محل اعتبارات پروژه خواسته آنها برآورده می شود.
فرمانداررابر:
روستاییان ظرفیت عظیم تحقق اقتصاد مقاومتی هستند.

image

  فرمانداررابرنیزگفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های عمرانی و زیرساختی شهرستان رابرپروژه گازرسانی به بخش هنزاء و روستاهای تابعه است که تا به امروز ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
سلیمانی افزود: گازرسانی به بخش هنزاء وروستاهای تابعه شامل مناطقی مانند قدرودخانه ،دهستان جواران ،قنات ملک وحومه های آنها می شود که با بهره‌برداری از آن بسیاری از مشکلات مردم بخش هنزاء برطرف می‌شود.
وی تصریح کرد: بیشتر جمعیت شهرستان رابر را بافت روستانشین تشکیل می‌دهند و به همین دلیل به دنبال این هستیم مشکلات روستائیان را در حد توان برطرف کنیم.

image

سلیمانی افزود: مردم روستانشین ظرفیت عظیمی در تحقق و عملیاتی‌شدن اقتصاد مقاومتی دارند و باید بتوانیم به نحو احسن و با افزایش امکانات آنها از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

ارسال کننده عکس و خبر: سیوندی پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir