حماسه آفرینی مردم رابر در انتخابات به روایت تصویر

image

مردم ولایتمدار رابر همانگونه که تاکنون در عرصه های مختلف حماسه های به یاد ماندنی خلق کردند امروز نیز در تلاش برای خلق حماسه ای دیگر هستند.
مردم شریف شهرستان رابر، این‌بار نیز با غیرتی دینی و ملی و با حضوری گسترده از دقایق آغازین صبح امروز به پای صندوق‌های رأی آمدند و با تأسی از فرمایش بنیانگذار انقلاب اسلامی که فرموده‌اند: «میزان رأی مردم است» با مشارکت در انتخابات خود را سهیم در انتخاب سرنوشت کشور می‌دانند.
خبرنگار صدای رابر، با حضور در ستادهای انتخاباتی به سراغ یکی از مادران شهدا رفته است که این مادر شهید می‌گوید: پیام من به مردم ایران اسلامی و به ویژه مردم رابراین است تا مثل همیشه در راه شهدا قدم بردارند و نگذارند بیگانگان کمترین تعدی به کشور داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه ما در هفته های اخیر شاهد تشییع شهدای مدافع حرم بودیم افزود: باید الگوی جوانان شهدا باشند که با فداکاری و ایثار، همچون پیشوایشان امام حسین(ع) درس آزادگی به مردم جهان دادند.

جوانان رای اولی می گویند : با تمام وجودمان در انتخابات شرکت کرده‌ایم و امیدواریم نامزدهای اصلح وارد مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی کشور شوند.
آنها انتخابات را تبلور دموکراسی در کشور می‌دانند و می‌ گویند: تمام مردم باید در انتخابات شرکت کنند چون به عنوان یک ایرانی وظیفه ملی و شرعی آن‌ها است.
فرمانداررابر در گفتگو با صدای رابر اظهار داشت: مردم ولایتمدار رابرامروز نیز مانند همیشه دعوت رهبری را لبیک گفته و با شکوه تر از همیشه مثل حضور در دفاع مقدس در پای صندوق های رای حاضر شدند.

سلیمانی با اشاره به اینکه روند برگزاری انتخابات در شهرستان رابر با سلامت کامل و با صلابت در حال برگزاریست افزود: در حوزه های سرکشی شده حضور مردم باشکوه وشور خاصی قابل مشاهده است .
وی  حضور مردم  در انتخابات را نشانه انسجام ووحدت و همدلی بین مردم ومسئولین برشمرد واظهار داشت: دشمنان و بیگانگان باید بدانند که مردم با تمام توان وهستی خود در مقابل دشمنان ایستاده اند و پیرو راه شهدا، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب و گوش به فرمان ایشان هستند.
وی افزود: هر کاندیدایی با هر سلیقه ای که وارد مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی شود برنده مردم هستند که با حضور خود زمینه برگزاری این انتخابات را فراهم کردند.
وی افزود: نامزدهایی که مورد اقبال مردمی قرار گرفتند بار سنگین مسئولیت خدمتگزاری مردم بر دوش آنها قرار گرفته است وباید تلاش کنند خدمتگزار خوبی برای مردم باشند وآنهایی که رای نمی آورند باید اولین کسانی باشند که به منتخبین تبریک می گویند و میدان فعالیت و خدمتگزاری برای آنها باز است وباید تابع قانون باشند وبه رای مردم احترام بگذارند.

سلیمانی گفت: امروز یکبار دیگر به جهانیان ثابت خواهد شد که ملت ایران به خصوص مردم همیشه در صحنه  ایران تا پای جان از آرمان های امام خمینی (ره) و رهبر انقلاب دفاع می کنند و اجازه کوچکترین دخالتی در امور کشورشان را به دشمنان نمی دهند.

وی همچنین اظهار داشت: در شهرستان رابر ۴۰ شعبه اخذ رای با وحدت وهمدلی مشغول اخذ آرای همشهریان هستند و قریب ۷۵۰ نفر اعم از هیئت های اجرایی، نظارت و بازرسی و عوامل پشتیبانی کار برگزاری انتخابات را در شهرستان رابر برعهده دارند.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir