بازارچه سلامت در مدارس رابر برگزار شد

بازارچه سلامت درمدارس شهرستان رابر برگزار شد.
 
 به گزارش ” صدای رابر”همزمان با هفته سلامت، بازارچه سلامت در دبستان فاطمیه رابربرگزارو دانش آموزان با غذاهای طبیعی و تغذیه سالم آشنا شدند.
 farhangnews_120815-340280-1428232217
مدیر آموزش و پرورش رابر در حاشیه برگزاری این بازارچه در گفتگو با خبرنگار رابر ضمن تاکید براستفاده از غذاهای طبیعی و سالم و دوری ازمواد غذایی آماده و فست فودها گفت: از آنجا که مدرسه خانه دوم دانش آموزان محسوب می شود و طبیعتا دانش آموزی که از سلامت جسمی و روحی مناسبی برخوردار باشد هم برای جامعه و هم مدرسه  امتیاز محسوب می شود ، این اداره در هفته سلامت با برگزاری بازارچه ها ، جشنواره های غذایی و کلاسهای آموزشی سعی درنهادینه کردن مسئله استفاده از غذاها ، میان وعده ها و نوشیدنیهای سالم برای دانش آموزان دارد.
 
 
سلیمانی افزود: باید با بسیج همگانی نسبت به تامین سلامت تک تک افراد جامعه تلاش کرد چرا که سلامت نقش مهمی را در انجام امورات و ایفای نقش اجتماعی دارد که در این زمینه باید امر سلامت در تمام مراحل رشد مورد توجه قرار گیرد.
مدیر آموزش و پرورش رابر با اشاره به اینکه در این بازارچه حدود ۲۵۰ دانش آموز و مربیان آموزش و پروش با ارائه بیش از ۲۵۰ نمونه غذای سالم وطبیعی ، میان وعده ونوشیدنیهای سالم با همدیگر همکاری نمودند گفت: برگزاری چنین برنامه هایی باعث بالارفتن روحیه همکاری و همدلی بین دانش آموزان ، مربیان واولیاء دانش آموزان می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir