مبارزه با بیکاری خواسته بحق مردم از کاروان تدبیر و امید

معاون سیاسی فرماندار رابر:
مبارزه با بیکاری خواسته بحق مردم از کاروان تدبیر و امید

image

در ماه اردیبهشت و همزمان با شکوفایی درختان و گلهای بهاری شاهد حضور کاروان دولت تدبیر و امید در دیار کریمان استان کرمان خواهیم بود بی شک حضور دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی فرصت بسیار مغتنمی است برای مردم خوب این دیار، چراکه استان کرمان با داشتن ظرفیتها و قابلیتهای فراوانی در بخش های مختلف از جمله صنعت و معدن ، کشاورزی و گردشگری یکی از قطب های مهم سرمایه گزاری کشورمان است. خوشبختانه دولت مردان دولت تدبیر و امید به خوبی با ظرفیت های این استان و شهرستان های تابعه آشنا هستند و با مفاخر بزرگ استان و شهرستان رابر ارتباط مناسبی دارند.
افتخار جهان اسلام و سمبل مبارزه با کفر سردار حاج قاسم سلیمانی یکی از این بزرگان است که زادگاهشان شهرستان رابر است و عزیزان دولت معتقدند که خدمت به خانواده ایثارگران و شهدا افتخاری بس بزرگ است  واین فرصت را از دست نخواهند داد.
تدبیر استاندار محترم کرمان در بخش سرمایه گذاری و تشکیل مثلث اقتصادی در استان کرمان و شهرستانهای تابعه همسو با اهداف دولت تدبیر وامید برای مبارزه با بیکاری و فقر استان خواسته مهمی است که انشاء الله با همت همه مسئولین به نتیجه و ثمر خواهد نشست.
لذا به پاس همه خدمات دولت محترم تدبیر وامید و به رسم مهمان نوازی سرای دیار کریمان از کاروان دولت تدبیر وامید برگ زرین دیگری بر افتخارات این استان افزوده و از فرصت مهمان نوازی این عزیزان برای پیشرفت استان کرمان و شهرستان رابر استفاده خواهند نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir