برگزاری جلسه اوقات فراغت و ستاد ساماندهی جوانان رابر

برگزاری جلسه اوقات فراغت و ستاد ساماندهی جوانان رابر

image

به گزارش خبرنگار سایت رابر به نقل از روابط عمومی فرمانداری ، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری در جلسه اوقات فراغت و ستاد ساماندهی جوانان شهرستان گفت : غنی سازی اوقات فراغت جوانان از اهمیت خاصی برخوردار است.
وی با بیان اینکه برنامه های اوقات فراغت بر اساس علاقمندی و مشارکت خود جوانان در حوزه های مختلف سنجیده و بررسی شود تا با برنامه ریزی دقیق به نتیجه مطلوب برسیم  و با برنامه ریزی دقیق توسط ستاد ساماندهی اوقات فراغت جوانان شهرستان میتوانیم از توان اجرایی ادارات در تمامی زمینه های فرهنگی و اجتماعی  استفاده و اوقات فراغت مفیدی را برای جوانان شهرستان رقم بزنیم.
محسنی اظهار داشت فرزندانمان را به سوی مسایل مذهبی سوق دهیم و با شرکت در کلاسهای مذهبی از جمله : احکام ، قران و …  دین را در وجود آنان نهادینه نماییم .

image

ایشان با اشاره بر تاثیر گذاری مسایل مذهبی در پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان نقش و تاثیر مثبتی دارد و خانواده ها باید از کودکی مذهب را در کودکان نهادینه نمایند و نگرانی تعطیلی مدارس را از خود دور نمایند تا از معضلات و آسیبهای اجتماعی پیشگیری شود. در این جلسه مسئولین ادارات حاضر در جلسه به امکانات موجود شهرستان اشاره و در خصوص موانع و کمبودهای طرح اوقات فراغت مطالبی را مطرح نمودند و به ارایه پیشنهادات جهت غنی سازی اوقات فراغت پرداختند.
حاجی زاده رییس اداره ورزش و جوانان با بیان اینکه مشکل اصلی جوانان بیکاری است و از طریق اوقات فراغت و برنامه ریزی دقیق جوانان و نوجوانان اسیر کج روی و آسیب اجتماعی نمی شوند هم به اهم فعالیتهای فرهنگی و ورزشی در طرح اوقات فراغت در سطح شهرستان پرداختند
و برنامه های طرح اوقات فراغت ادارات توسط ادارت حاضر تشریح گردید.

فرستنده خبر: روابط عمومی فرمانداری رابر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir