در شهرستان رابر ما دغدغه ماهواره نداریم

جانشین فرماندهی انتظامی استان کرمان:
در شهرستان رابر ما دغدغه ماهواره نداریم


جانشین فرماندهی انتظامی استان نیز در این آیین با قدردانی از زحمات سرهنگ نمازیان گفت: امنیت مسئله بسیار مهمی است که همه کشور در حفظ آن دخیل هستند گفت: بنابه فرموده حضرت رسول(ص) امنیت وسلامت دو مقوله مجهول هستند و تا وقتیکه آنها را از دست ندهیم به اهمیت آنها پی نمی بریم.
سرهنگ فرشید امنیت را به یک مثلث تشبیه کرد که یک ضلع آن مردم، ضلع دوم دولت(سازمانها ودستگاههای اجرایی) و ضلع سوم سازمانهای قضایی و امنیتی هستند.
وی با اشاره به اینکه این ارگان وظیفه رصد آمارموجود در طرح برخورد با کسانیکه تجهیزات ماهواره ای دارند گفت: در شهرستان رابر ما دغدغه ماهواره را نداریم.
سرهنگ فرشید کشور جمهوری اسلامی ایران را یکی از امن ترین کشورهای منطقه برشمردو افزود: ما این امنیت را مدیون خون شهدا، از خودگذشتگی جانبازان ورزمندگان ، فداکاری خانواده های معظم آنان و مدیون یکی از تاریخ سازان ایران وافتخار جهان اسلام سردار حاج قاسم سلیمانی هستیم.
وی همچنین با اشاره به اینکه ارتقاء پاسگاه هنزاء فرایندی دارد که باید طی شود گفت: فرمانده انتظامی استان با آشنایی که از مناطق جنوبی استان دارند به رده های اجرایی شهرستانها نیز توجه ویژه ای دارند.

فرمانده انتظامی رابر:
سرهنگ نبی الله میرافضلی فرماندهی انتظامی جدید رابر نیز با قدردانی از تلاشهای سرهنگ نمازیان ، حسن اعتماد فرماندهی انتظامی استان به ایشان وحضور سایر همکارانش در این آیین خواستار وحدت وهمکاری بیش از پیش مردم ومسئولین با این فرماندهی انتظامی در جهت ارتقاء امنیت این خطه شد وافزود: مسائل درون وبرون سازمانی به ترتیب اولویت در برنامه کاری قرار می گیرند وبا مجرمین ومتخلفین به شدت وقاطعیت برخورد می شود.
همچنین در ادامه این مراسم نیزسرهنگ علی نمازیان فرماندهی سابق نیروی انتظامی رابر با قدردانی از زحمات همه حضار با ارائه مختصر گزارش عملکردی از سه سال خدمت در شهرستان رابر گفت: کشف ۱۴تن و۱۴۸کیلوگرم انواع مواد مخدر در ۱۸۰ عملیات پلیسی و دستگیری ۲۹۵نفرقاچاقچی و توقیف ۱۹۸خودرو در این رابطه ، دستگیری ۱۴۲۵نفر اتباع خارجه غیر مجاز طی ۱۳۱عملیات و توقیف ۱۳۵خودرو دستگیری ۱۴۷نفرقاچاقچی در این رابطه، کشف ۴۰قبضه سلاح شکاری و ۱۱قبضه سلاح جنگی ودستگیری ۱۶نفرمتهم در این رابطه ، کشف ۴قطعه شیء عتیقه زیرخاکی و دستگیری ۵نفرمتهم در این رابطه، کشف ۱۸۲فقره انواع سرقتها ودستگیری ۱۵۲نفرسارق که از این تعداد ۲۵فقره کشف اتومبیل بوده و از استانهای تهران، فارس ، اصفهان وکرمان به سرقت رفته بودند و دستگیری آدم ربایی از استان فارس از اهم اقدامات پلیسی این مرکز بودند.
گفتنی است قرائت احکام دو فرمانده انتظامی، اهداء تربت امام حسین (ع) و قاب عکس سردار سلیمانی و همچنین لوح تقدیر وهدایایی از سایر مسئولین از حاشیه های این مراسم بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir