سرشماری اینترنتی، گامی بزرگ درکاهش هزینه های کشور

رییس ستاد سرشماری شهرستان رابر:

سرشماری اینترنتی، گامی بزرگ درکاهش هزینه های کشور

فرماندار رابر گفت: پرکردن فرم های سرشماری از طریق اینترنت، باعث کاهش حجم کار ماموران سرشماری ، کاهش هزینه های کشور و صرفه جویی در وقت می شود.
علیجان سلیمانی اظهار داشت: این سرشماری برای اولین بار به صورت الکترونیکی و بدون کاغذ، به دو شیوه اینترنتی و هم چنین از طریق مراجعه حضوری با استفاده از تبلت به جای فرم های کاغذی اجرا می شود.

وی افزود: در روش اینترنتی که از ۳تا ۲۴مهر ماه در کل کشور اجرا می شود، خانوارها می توانند با مراجعه به سایت سرشماری به آدرس www.sarshomari95.ir اطلاعات خانوار خود را در سامانه ثبت کنند.

رییس ستاد سرشماری رابر ادامه داد: چنان چه خانوارها، فرم سرشماری را به صورت اینترنتی پر کنند، هنگام مراجعه مامور سرشماری کافی است کد آماری خود را که بعد از تکمیل فرم اینترنتی از سیستم سامانه دریافت کردند، به مامور سرشماری ارایه دهند که در این صورت نیازی به پر کردن فرم توسط مامور نخواهد بود.

سلیمانی تصریح کرد: طبق برنامه زمان بندی شده از ۳مهرماه آماده برگزاری هشتمین دوره سرشماری نفوس و مسکن به صورت اینترنتی در سطح شهرستان هستیم.

فرماندار رابر یادآور شد: کسانی که به صورت اینترنتی در سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵شرکت کنند، به قید قرعه از جوایز ارزنده مرکز آمار ایران بهره مند می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir