جشن شکوفه ها در مدارس رابر برگزار شد

جشن شکوفه ها در مدارس رابر برگزار شد
همزمان با فرا رسیدن آیین بازگشایی مدارس اداره آموزش و پرورش رابر با برگزاری جشن شکوفه ها زنگ مدارس را به صدا در آورد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما از رابر، در این مراسم همه دانش آموزان خوشحال در حالی که لباس های فرم مدرسه را بر تن داشتند و با شاخه های گل سرخ و صورتی که در دست داشتند با هم شعر باز آمد بوی ماه مهر، بوی ماه مدرسه را هم صدا تکرار کردند و فصل جدیدی از باغ علم و دانایی پیش روی خود گشودند.

فرماندار رابر در این آیین با تبریک بازگشایی مدارس به دانش آموزان ،والدین و مربیان ،شکوفه های حاضر در جشن گفت:برگزاری جشن شکوفه ها و جوانه ها یک کار پسندیده است که همه ساله با فرا رسیدن آغاز مدارس به منظور آشنایی دانش آوزان با فضای مدارس انجام میشود.
سلیمانی افزود :امروزه شما از گنجینه های ایران اسلامی عزیزمان هستید پس یاید با درس خواندن و تلاش مضاعف و با همکاری کشور عزیزمان ایران را بسازید چرا که آینده کشور در دستان شما عزیزان است.
وی خطاب به دانش آموزان گفت : امروز شما دانش‌آموزان صاحب معلمان دلسوزی می‌شوید که مانند پدر و مادرهایتان شما را دوست دارند و معلمان هم باید با تربیت این شکوفه ها مسیر راه آینده آنان را ترسیم کنند چراکه مهمترین پایه تحصیلی دانش آموزان پایه اول است.
وی همچنین از دانش آموزان خواست احترام وتواضع نسبت به معلمین را فراموش نکنند.
رئیس آموزش و پرورش رابر نیزبا تبریک آغاز سال تحصیلی جدید با اشاره به اینکه برپایی جشن شکوفه‌ها با حضور دانش‌آموزان و والدین کمک بسیار مناسبی برای کاهش اضطراب دانش‌آموزان از فضای مدرسه دارد گفت: همکاران ما تلاش می‌کنند ‌در این جشن فضای شاد و مفرحی ایجاد کرده که ذهنیت جالب توجهی از مدرسه برای کودکان بسازد و اولین روز مدرسه در ذهن آنان ماندگارشود.

حسین سلیمانی از اولیای دانش‌آموزان در‌خواست کرد با ارتباط موثر و مداوم با مدرسه در پیشرفت تحصیلی و تربیتی دانش‌آموزان با مدیر و کادر آموزشی مدرسه همراه و همگام باشند تا شاهد رشد و بالندگی بیشتر در آموزش و پرورش باشیم.
سلیمانی اظهار داشت: ۳۷۱ دانش آموز پایه اول دبستان از امروز تحصیل خود در ۵۵ واحد آموزشی در شهرستان رابر آغاز کردند و این تعداد دانش آموز نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir