رزمایش بزرگ یاوران انقلاب اسلامی در رابر برگزار شد

رزمایش بزرگ یاوران انقلاب اسلامی در رابر برگزار شد

به گزارش خبرگزاری صداوسیما از رابر، رزمایش بزرگ یاوران انقلاب اسلامی گردانهای بیت المقدس رابر باحضور امام جمعه رابر، فرماندار ، نماینده مردم شهرستانهای بافت ، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رابر،نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج رابرو سایر مسئولین و با آمادگی کامل بسیجیان در محل اردوگاه سردار شهید احمد سلیمانی برگزارشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رابر در این رزمایش با اشاره به اینکه بسیجیان حاضرسربازان حاج قاسم هستند و آمادگی دفاع از نظام و کشور را دارند گفت: این رزمایش به منظور تحکیم بیعت با رهبری و تجدید میثاق با آرمانهای امام خمینی (ره) و شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی و با هدف ارتقای آمادگی رزمی بسیجیان با عملیاتهای کمین و ضد کمین برگزارشد.
سرگرد مصطفی امامبخش افزود: حفظ انسجام گردان‌های بیت المقدس، انجام عملیات های تاکتیکی، ارتقای آمادگی‌های دفاعی، امنیتی و معنوی، افزایش آمادگی جسمانی، تحکیم کنترل و فرماندهی و در نهایت اعلام آمادگی بسیجیان در دفاع ازارزشها و آرمان های انقلاب از جمله اهداف برگزاری این رزمایش بود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رابر خاطر نشان کرد: در این رزمایش عملیات دفاع از کوی وبرزن، ایست و بازرسی، سازماندهی، رزم شبانه، ستون کشی، همچنین تاکتیک‌های عملیاتی کمین و ضد کمین، مقابله با اغتشاشات و ناآرامی ها، کنترل معابر و دفاع ازمراکز حساس و مهم توسط بسیجیان گردان‌های بیت‌المقدس سپاه ناحیه رابر انجام خواهدگرفت.
وی در بخش دیگری از سخنانش به سه پیام این رزمایش اشاره کرد و گفت: آگاهی ملت ایران از توان فرزندانشان در بسیج وسپاه ، زدودن خواب و خیال های خام از چشم دشمنان نظام و اینکه پیام می دهیم رهبرا بسیجیان تو در اقصی نقاط کشور آماده فرماندهی شما هستند و با جان و خون خود از نظام و مملکتشان حفاظت و حراست خواهند کرد.

در ادامه این مراسم امام جمعه رابر با قدردانی از زحمات و تلاشهای نیرو های مقتدر بسیجی و مردم ولایتمدار رابر گفت: برگزاری این رزمایش ها به نوعی مبارزه با نفس و دشمن درونی است.
حجت الاسلام مهدی صادقی افزود: دشمن داخلی ایران با دیدن این رزمایش ها از کرده خود پشیمان و دشمن خارجی خواب راحت از چشمانش ربوده می شود.
وی افزود: شما بسیجیان بابصیرت با برگزاری این چنین رزمایش هایی علاوه بر مبارزه با نفس دشمن داخلی را خواهید شناخت.
حجت الاسلام صادقی با اشاره به قطعنامه ننگین ۵۹۸ گفت: امام خمینی (ره) انعقاد این قطعنامه را به نوشیدن جام زهر تشبیه کرد، چه اتفاقی افتاده که الان بعضی در مجالس و سمینارها و کنفرانسها اصرار دارند بگویند که امام بعد از گذشت دوماه از انعقاد قطعنامه به خوبی یاد کرده است.
صادقی افزود: این بسیجیان در اقصی نقاط کشور دیگر اجازه نخواهند داد جام زهر دیگری به مقام معظم رهبری خورانده شود.
وی با اشاره به اینکه بعضی از افراد گروه فتنه در ایران جایگاهی ندارند گفت: اگر آنها آزاد هستند برای امتحان است.
امام جمعه رابر همچنین از سردار سلیمانی بعنوان فردی بابصیرت که با جهاد خودش مبارزه با نفس می کند یاد کرد.
همچنین در ادامه این مراسم نماینده مردم شهرستانهای بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی نیز با قدردانی از حضور با شکوه مردم وبسجیان در این رزمایش گفت: امروز اگر دنیا در مقابل جمهوری اسلامی ایران کرنش نشان داده و ودرمذاکرات ما از جایگاه خوبی برخورداریم بواسطه حضور فرزندان این مرز و بوم اولا در دوران ۸سال دفاع مقدس و بعد از آن حضور و درایت فرزندان این مرز وبوم همچون سردار سلیمانی وامثال اوست.
علی بختیاری با اشاره به اینکه اگر در حادثه عاشورا امام حسین (ع) در مقابل کفرقرار گرفت به خاطر این بود که کسانی به اسم اسلام و دین حرکت کردند.
وی در همین راستا افزود: امروز هم داعشی ها در همان مسیرحرکت می کنند و می خواهند نظام را مخدوش کنند و امروز فریاد امام خامنه ای برسر امت جاهلی است که سر از تن کودکان مسلمان جدا می کنند.
بختیاری با اشاره به اینکه امروز ما در سوریه از اسلام دفاع می کنیم گفت: بسیج یک تفکر و اندیشه است و آنجا که لازم بداند سلاح بر می دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir