مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه پیام نور رابر برگزار شد

سلیم پور بعنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور رابر معرفی شد

به گزارش خبرگزاری صداوسیما از رابر،در مراسمی با حضور امام جمعه رابر، امام جمعه بخش هنزاء ، معاون سیاسی فرمانداری، دکتر محدثی معاون دانشگاه پیام نور استان، رشیدی مدیر امور اداری دانشگاه پیام نور استان و جمعی از مسئولین شهرستانی، کارکنان دانشگاه پیام نور و دانشجویان برگزار شد ، سلیم پور بعنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور رابر معرفی و از زحمات علی حسین سرکوهی قدردانی شد.

علی سلیم پورعضو هیئت علمی حسابداری دانشگاه پیام نورکرمان باسابقه مدیریتی ریاست دانشگاه پیام نور رودبار جنوب، مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نورکرمان ومدرس دانشگاه بعنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور رابر منصوب شد.
رئیس جدید دانشگاه پیام نور رابردر این مراسم با اشاره به اهمیت وجود دانشگاه با اشاره به فرموده امام خمینی(ره) که دانشگاه کارخانه انسان سازی است گفت: آنچه موجب تغییر، پیشرفت و ترقی جامعه می‌شود تولید فکر و برنامه‌ریزی صحیح برای گسترش علوم در سطوح مختلف جمعیتی است.

سلیم پورافزود: گسترش واحدهای دانشگاهی در سطوح دولتی، آزاد، علمی کاربردی، پیام‌نور و … در سطح کشور باعث شده جمعیت کثیری بتوانند از خدمات علمی و آموزشی به نحو مطلوب استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه مراکز علمی باید به سمت کیفی سازی حرکت کنند خواستار ارتقاء رشته های دانشگاهی این واحد ، نیروی کارو همچنین ارتقاء وضعیت عمرانی این واحد خصوصا درمورد محوطه سازی شد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری رابرنیز در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات رئیس سابق دانشگاه پیام نور رابربا اشاره به اینکه خدمت کردن به مردم ایثارگری همانند رابرخدمت بزرگی است گفت: خدمتگزاری در دانشگاه فرصت مغتنمی است که باید از آن برای خدمتگزاری به نسل جوان کشور بهترین استفاده را کنیم.

منصور محسنی در ادامه تصریح کرد:یکی از ابعاد و رسالت های مهم دانشگاهی رسالت پژوهشی و آموزشی آن و تربیت انسان‌هایی است که در آینده مسئولیت‌های اجرایی را به دست خواهند گرفت .

وی افزود: فراموش نکنیم که همین جوانان تحصیل کرده توانستند بعد از انقلاب با غلبه بر مشکلات و ایستادگی مقابل دشمن به پیشرفت های علمی در عرصه های گوناگون دست بیایند.

محسنی همچنین با اشاره به سوابق علمی و اجرایی خوب علی سلیم پور انتصاب ایشان را به این سمت تبریک و از کارهای خوب انجام گرفته در دوره مدیریتی آقای سرکوهی قدردانی و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

گفتنی است، دانشگاه پیام نور رابر از سال ۱۳۸۶ آغاز به کار کرده و در حال حاضر دارای ۲۷۰ دانشجوی فعال در۵رشته روانشناسی، ادبیات، الهیات فقه و حقوق و الهیات علوم قرانی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir