برکناری عجیب ، یهویی و در سکوت رسانه ای یکی از روسای ادارات رابر

برکناری عجیب ، یهویی و در سکوت رسانه ای یکی از روسای ادارات رابر

اداره کل منابع طبیعی استان در اقدامی عجیب ، غیر منتظره و بدون حضور مسئولین شهرستان و رسانه ها جلسه تودیع و معارفه رئیس منابع طبیعی رابر را برگزار کرد.

به گزارش صدای رابر بر اساس گفته های ابوذر سیفی این تودیع و معارفه درحالی برگزار شد که وی از برگزاری این مراسم بی اطلاع بوده و مرتضی منظری در پشت درهای بسته بعنوان رئیس جدید این اداره معرفی شده است.
در پیگیری این خبر و نگرانی از عدم دعوت رسانه ها در این مراسم متوجه شدیم که مسئولین ارشد شهرستان منجمله فرماندار، نماینده مردم شهرستان های بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی و همچنین ائمه جمعه نیز بی خبر از ماجرا هستند.
یک منبع آگاه در این خصوص بیان داشت: این جلسه کاملا غیرمنتظره بوده و مسئولین شهرستان نیز واکنش هایی نشان داده اند.
شنیده ها حاکیست ابوذر سیفی متعلق به خانواده معظم شهداء ، در دوران مدیریت خود فردی موفق، دارای ارتباط اجتماعی فوق العاده با مردم و مسئولین و اقدامات موثری در حوزه ارتقاء منابع طبیعی شهرستان و حفاظت از این عرصه ها و احقاق حقوق حقه مردم بوده و عزل ایشان نگرانی بسیاری از شهروندان رابری را بدنبال داشته که با نوشتن عریضه به استاندار محترم وسایر مسئولین مربوطه پیگیر ماجرا هستند.
اما برگزاری ناگهانی این جلسه در حالیکه مسئولی حضور نداشته و در سکوت رسانه ای بوده نیازمند پاسخگویی مدیر کل منابع طبیعی استان می باشد که چرا با این عجله……..
این اظهارات در حالیست که دعوت از اصحاب رسانه برای رویدادهای مهم خبری یک سازمان وظیفه و رسالت اصلی روابط عمومی است ، رسالتی که به نظر می‌رسد این روزها در برخی از ادارات چندان مورد توجه نیست.

پیام ابوذر سیفی پس از تودیع و معارفه بدین شرح است:

به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان.
با توجه به اینکه ماموریت اینجانب در اداره منابع طبیعی شهرستان رابر به پایان رسید از همه عزیزانی که در این مسیر من را همراهی نمودند از جمله ائمه محترم جمعه شهرستان رابر، فرماندار محترم شهرستان رابر و نماینده بزرگوار شهرستان های بافت، رابر و ارزوئیه ، کلیه روسای ادارات رابر، مهندس بختیاری مشاور محترم مدیر کل و همه مردم نجیب شهرستان رابرتقدیر و تشکر دارم . امیدوارم توانسته باشم در این مدت ٬ کمکی هر چند ناچیز به عرصه های منابع طبیعی شهرستان و کشور عزیزم کرده باشم.
از یکایک عزیزان طلب بخشش دارم.
باتشکر و امتنان ابوذر سیفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir