نخستین برف پاییزی شهرستان رابر را سفیدپوش کرد

نخستین برف پاییزی شهرستان رابر را سفیدپوش کرد

به گزارش خبرنگار سایت رابر بارش برف که از شب گذشته در شهرستان رابر آغاز شده موجی از شادمانی را دربین مردم بوجود آورده است.

معاون عمرانی فرمانداری رابر در گفتگو با خبرنگار صدا وسیما در رابر با اشاره به اینکه از زمان شروع بارش برف در شهرستان تاکنون از ۱۰ تا ۲۰ سانتی متر بارش داشته ایم گفت: این بارندگیها موجی ازشکرگزاری و شادمانی را دربین مردم بدنبال داشته است.
امیرتیموری افزود: بیشترین بارش در محدوده های گردنه اسکر و شهر هنزاء بوده که رانندگان برای تردد در این مسیرها بایستی از زنجیر چرخ استفاده کنند.
وی افزود: در سطح شهرستان با توجه به پیش بینی بارش ها جلسه ستاد بحران تشکیل و تمهیدات لازم صورت گرفته است و در حال حاضر همه مسیرهای ارتباطی باز است.
امیر تیموری از قطع برق دو منطقه در شهرستان رابر در پی بارش ها خبر داد وافزود: با اقدام به موقع مسئولین اداره برق این مشکل سریع مرتفع گردید.
همچنین شهردار هنزاء نیز در گفت و گوی تلفنی باخبرنگار رابربا اشاره به اینکه بارش برف در بخش هنزاء همچنان ادامه دارد گفت: بارش اولین برف موجب شادی مردم بویژه کشاورزان و دامداران این خطه شده است.
محمدعلی بهرامی افزود: راههای ارتباطی این بخش باز است وتردد خودروها به صورت عادی انجام می گیرد.
وی ضمن توصیه به رانندگان خودروها برای به همراه داشتن زنجیر چرخ و وسایل گرمازای زمستانی در زمان عبور از گردنه هنزاء به جیرفت گفت: به علت ادامه بارش برف و احتمال وجود مه غلیظ و محدودیت دید در جاده رعایت احتیاط کامل از سوی رانندگان ضرورت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir