گردهمایی مجمع علمی آموزگاران ابتدایی شهرستان رابر

گردهمایی مجمع علمی آموزگاران ابتدایی شهرستان رابر


به گزارش خبرگزاری صداوسیما از رابر، همایش مجمع علمی آموزگاران ابتدایی شهرستان رابر با حضور کارشناسان مسئول و سرگروههای استانی ، مدیرآموزش و پرورش رابر،معاون آموزشی آموزش و پرورش رابرصبح امروز در محل سالن اجتماعات مدرسه فاطمیه شهرستان رابر برگزارشد.

ابوذرتاج الدینی معاون آموزش آموزش و پرورش رابر در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرگزاری صدا وسیما گفت: این همایش با هدف پیشرفت و ارتقاء علمی آموزگاران ، بیان چالش های پیش رو و موانع و مشکلات شهرستانی ، ایجاد زمینه مناسب برای همکاری و همفکری با کارشناسان ، تبادل تجربیات همکاران و برنامه های حوزه ابتدایی برگزارشده است.

وی افزود: آموزش و پرورش از هر جهت وسیع است و این دستگاه برای اجرای مناسب برنامه های آموزشی و پرورشی خود نیازمند همکاری همه جانبه مسئولین آموزش و پرورش ، خانواده ها و سایر ارگان ها می باشد.
تاج الدینی توجه به استانداردسازی نیروی آموزشی و کتب درسی را باعث ارتقاء سطح کیفی آموزش عنوان کرد وافزود: با همه کمبودها درحوزه های امکانات و تجهیزات آموزشی قدم های موثری در حوزه آموزش و پرورش رابر صورت گرفته است.
وی همچنین ازدستاوردهای دانش آموزان در حوزه های مختلف منجمله کسب رتبه اول استانی پیشرفت تحصیلی توسط خانم اسماء نگینی ، دانش آموزان برگزیده کشور در طرح جابربن حیان و کسب رتبه جشنواره خوارزمی توسط دانش آموز رضا مهدیپور قدردانی نمود و این موفقیت را حاصل تلاش آنان و همکاری معلمان پرتلاش اداره آموزش و پرورش رابر دانست.
وی برگزاری کارگاههای تخصصی آموزشی را از دیگر برنامه های این همایش یکروزه عنوان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir