زنگ انقلاب در مدارس رابر نواخته شد

زنگ انقلاب در مدارس رابر نواخته شد

همزمان با سراسر کشور زنگ انقلاب با حضور امام جمعه رابر، فرماندار رابر، مدیرآموزش و پرورش رابر و سایر مسئولین ادارات ، معلمان و دانش آموزان در مدسه اباصالح شهرستان رابر نواخته شد.
در این مراسم مدیرآموزش و پرورش رابر با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر گفت: ماباید منتقل کننده خوبی برای شعار استقلال،آزادی وجمهوری اسلامی باشیم.
حسین سلیمانی گفت: ما باید قدردان ثروت و سرمایه هایی که شهدا وامام شهدا برای ما با همه خون دلی که آن را بدست آوردند باشیم و پیام دهه فجرو جانفشانی این افراد را در کمال صحت ، صداقت و راستی به نسل امروز و آینده منتقل کنیم.
سلیمانی افزود: وظیفه ماست که بدور از هرگونه خط و مشی و غرض ورزی انقلابی را که متعلق به مردم است و با همه فراز و فرود ها و گذشت سی وهشت سال از انقلاب پربرکت جمهور اسلامی به مسیرپیشرفت و نوآوری توسط همین دانش آموزان سوق دهیم.
وی ادامه داد: امیدواریم این روند پرصلابت با اهداف بلندمدت بتواند شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را که حاصل خون شهداست به تمام جهان صادر کند.
امام جمعه رابر نیز در این مراسم با گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت: انقلاب ما انفجارنور بود و با رویکرد دینی و اسلامی که داشت توانست تفکر انقلاب را به خارج از مرزهای ایران صادر کند.
حجت الاسلام والمسلمین مهدی صادقی با اشاره به ایام الله پرخیروبرکت دهه فجرگفت: یکی از مهمترین خروجی های انقلاب اسلامی بیرون آمدن ملت ما از زیر یوغ استکبار بود که در آن زمان مسئولین وملت ما خودشان نمی توانستند هیچ تصمیمی بگیرند و تصمیم گیرنده در کشورما آمریکاییها بودند.
وی افزود: شما دانش آموزان بعنوان آینده سازان مملکت باید انتقال دهنده این ایام به نسل بعد از خودتان باشید تاهمه بدانند که چه سالهایی بر مملکت ما گذشت و چه خونها ریخته شد تا ما بتوانیم عزت وآزادی خود را به دست بیاوریم.
در ادامه ایم مراسم فرماندار رابر نیز با گرامیداشت ایام پرنور دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی امروز بعنوان یک هدیه الهی و نعمت بزرگ خدا و دستاورد خون هزاران شهید والامقام ،حاصل رنج هزاران جانباز و ایثارگر و میلیونها انسان خداترسی است که به دست ما سپرده شده است.
علیجان سلیمانی گفت: انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی امید همه مستضعفان آزادیخواه است که چشم امیدشان به این انقلاب دوخته شده است.
وی با اشاره به اینکه بهای سنگینی برای این انقلاب پرداخته شده گفت: ما باید قدردان این زحمات و خون شهیدانی باشیم که برای این انقلاب تلاش کرده وآن را به ثمر رساندند.
سلیمانی ادامه داد: شما دانش آموزان با درس خواندن باید قدر نعمتهایی را که این انقلاب به شما ارزانی داشته بدانید و از فرصت موجود استفاده کنید.
وی درپایان با مقایسه امکانات و امنیت مردم در دوران قبل و بعد از انقلاب گفت: به برکت انقلاب و جمهوری اسلامی امروزشاهد امکانات رفاهی همچون آب، برق ، گاز و تلفن در دور دست ترین نقاط کشور هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir