بهره برداری از دوطرح عمرانی و کلنگ زنی یک پروژه با اعتباری قریب ۱۰ میلیارد ریال در شهرستان رابر

بهره برداری از دوطرح عمرانی و کلنگ زنی یک پروژه با اعتباری قریب ۱۰ میلیارد ریال در شهرستان رابر
همزمان با پنجمین روز از ایام الله دهه فجر با حضور امام جمعه رابر، فرماندار، بخشدارمرکزی و سایر مسئولین شهرستان و جمعی از مردم محلی ، روکش آسفالت راههای روستایی دو روستای اسکر و ننوک به بهره برداری رسیو و کلنگ پروژه رفع نقاط حادثه خیز گردنه اسکر به زمین زده شد.
فرماندار رابر در گفت و گو با خبرگزاری صداوسیما گفت: روکش آسفالت جاده دو روستای اسکر و ننوک به طول ۱۶هزار و ۷۰۰مترمربع با اعتباری بالغ بر ۳میلیارردو۸۵۰میلیون تومان به بهره برداری رسید و با افتتاح این دو طرح عمرانی بیش از۵۰۰۰نفر ازمزایای آن بهره مند خواهند شد.
علیجان سلیمانی افزود: کلنگ پروژه رفع نقاط حادثه خیز گردنه اسکر نیز با اعتبار اولیه ۵۰۰میلیون تومان از محل اعتبارات شهرستانی به زمین زده شده و امیدواریم باتوجه به مهم بودن این پروژه بتوانیم هرچه سریعتر این پروژه را به اتمام برسانیم.
فرماندارررابرهمچنین با اشاره به بارش های اخیر و بازگشایی منظم راههای اصلی و روستایی توسط راهداران از این قشر زحمتکش قدردانی نمود.
رئیس راهداری رابر نیز در این مراسم گفت: با توجه به حادثه خیز بودن گردنه اسکر و کشته شدن ۳۳نفر از سال ۸۸به بعد در این مسیر در اثر حوادث جاده ای این پروژه از سال ۸۸ در دستور کار قرار گرفته و با امکانات موجود اقداماتی برای اصلاح این مسیرصورت گرفته است.
قاسم سعادت گفت: در حال حاضر با همکاری فرمانداری ۵۰۰میلیون تومان اعتبار اولیه برای احداث یک لاین سبقت ماشینها و روشنایی مسیرتخصیص یافته است.
وی با اشاره به حادثه خیز بودن این گردنه و کندر تیل حوزه هنزاء خواستار همکاری مسئولین استانی شد و افزود: مطابق فرمایش معصوم اگر ما بتوانیم جان یک نفر را نجات دهیم جان یک جامعه را نجات داده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir