تقدیر و تجلیل از کارگران و کارفرمایان نمونه رابر 

تقدیر و تجلیل از کارگران و کارفرمایان نمونه رابر

در هفته کار وکارگر از کارگران و همزمان با ایام بعثت رسول اکرم (ص) با حضور جمعی از مسئولین کارگران و کارفرمایان نمونه رابر تجلیل شدند
به گزارش خبرگزاری صداوسیما از رابر، سلجوقی رییس شعبه تامین اجتماعی رابر در این مراسم ، ضمن تبریک گرامیداشت هفته کار وکارگراین روز را به جامعه کارگری و تلاشگران عرصه تولید و تلاش تبریک گفته و توضیحاتی را در خصوص عملکرد این اداره ارائه نمودند.

سلجوقی با تاکید بر نامگذاری سال ۹۶بعنوان اقتصادمقاومتی ، تولید واشتغال از سوی مقام معظم رهبری از تمامی تلاشگران در عرصه های تولید و اقتصاد در خواست نمودند تا با جدیت و مدیریت اقتصادی خود به شعار رهبر معظم انقلاب جامه عمل بپوشانند.
وی با اشاره به اینکه تامین اجتماعی یک نهاد عمومی و غیردولتی است و توانسته با همه تحریم ها خدمات رسانی به افراد تحت پوشش این سازمان را به نحو مطلوب انجام دهد گفت: بدنه سازمان وابسته به کارآفرین است و کارآفرین خونی است در رگ سازمان.
وی ادامه داد: یکی از دغدغه های مهم دولت ایجاد اشتغال در کشور است اما امکانات محدود دولتی این امر را غیرممکن می سازد و سرمایه گذاران نیز باید در کنار دولت در ایجاد اشتغال و تولید پایدار پیشرو باشند.

سلجوقی ادامه داد: اگر مشکل بیکاری در کشور حل شود شاهد برخی از ناهنجاری ها که در اثر بیکاری به وجود می آید نخواهیم بود.
در ادامه این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از کارفرمایان وکارگران نمونه واحدهای کارگری شهرستان تقدیر و قدردانی بعمل آمد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Rabour.ir