حمایت از ما

تلاش ما برای چیست !؟
ما از ابتدا تا کنون تلاش کرده ایم روز به روز بر کیفیت مطالب ، ظاهر و تاثیر سایت بیفزاییم و مطالب را به گونه ای انتخاب نماییم که علاوه بر جنبه اطلاع رسانی و معرفی رابر ، با انتقاد سازنده پیشرفت شهرمان را به دنبال داشته باشد . مسلما این یکی از دلایل مهم رشد سایت رابر بوده و باعث شده به عنوان پربیننده ترین سایت شهر رابر ، روزانه هزاران مخاطب از داخل و خارج شهر به خود اختصاص دهد.
هم اکنون برای ادامه فعالیت و یا گسترش بخش ها و خدمات به کمک شما دوستان و یاران نیاز داریم تا بتوانیم با قدرت به راهمان ادامه دهیم و روز به روز پیشرفت کرده و خدمات خوب و ارزشمند جدیدی را به همشهریان رابری در سرتاسر ایران و خارج از ایران ارائه دهیم. امید بر اینکه بتوانیم الگویی باشیم برای همه دلسوزان شهر زیبای رابر …

اسپانسر مالی ما شوید اگر شما صاحب بیزینس ، شرکت یا مجموعه ای هستید و می توانید اسپانسر سایت رابر شوید و یا اگر توانایی کمک مالی به این سایت را دارید، پیشنهاد می کنیم از طریق یکی از راه های زیر با ما ارتباط برقرار کنید. ما یک طرح اسپانسری آماده کرده ایم که در عین کمک به سایت رابر ، منافع تجاری ارزشمندی را از طریق تبلیغات ما نصیب شما خواهد کرد.

 

فرم تماس با ما ایمیل: eparsa.ir@gmail.com 09393783832 (فقط پیامک)

Rabour.ir